میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نميدونم اسم اين تايپك رو چي بذارم!!!!!!

Information 
هر چي فكر كردم به نتيجه اي نرسيدم كه اسم تاپيك رو چي بذارم.شايد يه جورايي گله يا نميدونم ......متاسفانه هممون نه بهتره بگم اكثرا ما آدما تا يه چيزي واسمون منفعتي نداشته باشه طرفش نميريم.(منفعت اونم از نوع مادي).نميخام برم توي حاشيه ها سريع ميرم سر اصل مطلب.يه مثال مي زنم:
مثلا بارها ميام سايت هاي مختلف(از جمله همين سايت) اكثرمون دنبال اين هستيم حالا يه كتابي يه جزوه اي دانلود كنيم و بريم.يه وقت خداي نكرده بهتون برنخوره حرفامو تا آخر بخونيد بعد قضاوت كنيد. دنبال كتاب يا جزوه يا مقاله بودن خيلي هم كار خوبيه و جاي تحسين داره.ولي دريغ از حتي يه تشكر از اون كاربري كه زحمت كشيده لينك دانلود گذاشته.آخه مگه چقد طول ميشكه روي يه دكمه ي تشكر كليك كرد.!!!!!!!!!تا حالا فكر كرديد اگه به صورت حضوري هم از كسي كمكي بخوايم واقعا تشكر نميكنيم؟؟؟؟؟
مطمينا كسي كه لطف ميكنه يه لينك ميذاره يا يه مطلب ميذاره واسه دل خودش اين كار رو ميكنه و نيازي به تشكر نداره ولي با همون يه تشكر ساده خيلي انرژي ميگيره.كاش اين فرهنگ بين هممون جا بيفته!!!!(مثلا قشر تحصيل كرده هستيم).ا
لبته خيلي ها هم اين فرهنگ واسشون جا افتاده كه جا داره از همين جا ازشون به نوبه ي خودم تشكر كنم.
يا مثلا همراهي كردن دوستان توي تايپك هايي كه ايجاد ميكنن ميتونه خيلي به همه انگيزه بده.
يا مثلا سوالاتي كه دوستان توي تايپك هاي مختلف ميپرسن همين سوالا و سرچ اونا سواد ما رو بالا ميبره.نيازي نيست كه جواب همه ي سوالا رو بدونيم تا توي يه بحث شركت كنيم.ميتونيم با سرچ كردن حداقل سواد خودمونو بالا ببريم.من فقط مثال زدم كه مثال ها فراوانند.
من كه واقعا دلم گرفته از اين نحوه ي برخورد.......

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi ، Arash_Bordbar ، زینب ، mokhtari ، یاس سپید ، ahmad_r55 ، نيلوفرانه ، فخريان ، shaparak
مشکل اینه که همه ما به نوعی دوست داریم همیشه لقمه آماده رو بزارن دهنمون....
مختص اینجا یا سایر سایتها هم نیست هااا،به قول سیامک انصاری تو قهوه تلخ که به مردم میگه کلا مردم ایران افرادی تنبل هستند که شاید این ویژگی رو ماها هم داشته باشیمIdea
به هر حال من از شما و سایر افرادی که در مدیریت انجمن کمک می کنن و همچنین سایر دوستانی که مطلب می زارن،تشکر میکنن،پیامی می فرستن و حتی به سایت سر می زنن صمیمانه تشکر میکنم و بار دیگه به دوستان میگم این سایت مختص بنده یا چند نفر خاص نیست؛اینجا محفلی مخصوص دانشجویان مدارک پزشکی،فناوری سلامت و انفورماتیک پزشکیه و اگه هممون همکاری کنیم مسلما به نفع همه ما خواهد بود.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Oranus ، Arash_Bordbar ، mokhtari ، یاس سپید ، ahmad_r55 ، فخريان ، shaparak
Thank you
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال
بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ.
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus
سلام گلايه خانم مهندس خيلي بجا بود منو كه تحت تاثير قرار داد منم سعي مي كنم بيشتر به اين مساله توجه كنم البته من فكر مي كردم واسه اينكه تشكر كنيم از مطلبي بايد يك فاكتورهاي اوليه رو در نظر بگيريم اما با نظر خانم مهندس موافقم ميتونه اين تشكر حس خوبي به شخصي كه لينكو گذاشته بده
hame barayam dast tekan dadand ama kam bodand dastani ke tekanam dadand. dost va dast besyar ast valiiii daste dost andak......daste dostiyat javidan
 سپاس شده توسط Oranus ، hadi ، یاس سپید ، نيلوفرانه ، shaparak
Thank youRoseRose
Smile (11)lینم سرزدن من به سایتمون
همین جا از تمامی دوستان که سعی بر بهتر شدن سایت از لحاظ علمی میکنن کمال تشکر و سپاس رو دارم
ایشالا همگی هرجا هستن خوش و موفق باشنRoseRose
خدایا
همه دنیا بخواد و تو بگی نه / نخواد و تو بگی آره ، تمومه
همین که اول و آخر تو هستی / به محتاج تو محتاجی حرومه . . .
 سپاس شده توسط hadi ، نيلوفرانه ، Oranus ، فخريان
سلام منم خوشحالم كه عضو اين سايت شدم براي همه برو بچ باحال سايت ارزوي موفقيت دارم
نمیدانم چرا چشمانم گاهی بی اختیار خیس می شوند

می گویند حساسیت فصلی است

آری من به فصل فصل این دنیای بی تو حساسم . . .

سپاس شده توسط Oranus ، hadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان