میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

بولتن انجمن

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود جزوه ساختمان داده پارسه

salam in linke dl sakhteman dadeh ast
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
موفقیت چیزی نیست که دیگران از تو انتظار دارند،موفقیت چیزی است که تو به ان می اندیشی...
 سپاس شده توسط hadi ، askarabadi ، Arash_Bordbar ، امیر ، aga777 ، محمدحسین ، arash_65 ، arezoo ، shamim ، saeed-barzegari ، Oranus ، shaparak ، shima ، Orkide ، 88hadis ، اتنا ، meliya ، zeynab bakhsha ، mona_it ، urania ، محیا ، cyber ، irisshah ، MaX2Ny ، shahin7580
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
 سپاس شده توسط پیرترسا
سلام دوستان تو صفحه 21 یه اشتباه کوچیک دیده میشه دقت کنیدDodgy
 سپاس شده توسط arash_65 ، shima ، Orkide
آقا امير
من اين جزوه رو خودم از قبل داشتم
الانم دم دستم نيست
كه بهش نگاه بندازم.
اگه خواستيد جايي كه مشكل داشتيد رو
بنويسيد
اگه تونستم حتما كمك ميكنم.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط shima
میدونم کجاش مشکل داره گفتم بچه ها توجه داشته باشن . خصوصا بچه های مدارک که زیاد سررشته ندارن. حالا اگه خواستین جزئیاتشو توضیح میدم . البته شما که استادین نباید جسارت کنم.Blush
 سپاس شده توسط arash_65 ، shima
(8-مرداد-1390، 10:48 عصر)امیر نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میدونم کجاش مشکل داره گفتم بچه ها توجه داشته باشن . خصوصا بچه های مدارک که زیاد سررشته ندارن. حالا اگه خواستین جزئیاتشو توضیح میدم . البته شما که استادین نباید جسارت کنم.Blush

خواهش ميكنم شما بزرگواريد اميرخان.Rose

فكر كردم شايد سوال داريد گفتم اگه بتونم كمك كنم.

اگه خواستيد يه اشاره اي كنيد كه دوستان ديگه متوجه بشن كه اشكال جزوه كجاس.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط arash_65 ، shima
جزوه ی ساختمان داده که با خوندنش از مباحث ساختار داده ها لذت میبرین. توصیه میکنم کسانی که میخوان انفورماتیک بخونن حتما مطالعش کنن.

.pdf   SakhtemanDade1.pdf (اندازه 1.84 MB / تعداد دانلود: 1,264)
.pdf   SakhtemanDade2.pdf (اندازه 1.14 MB / تعداد دانلود: 1,076)
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus ، shamim ، ayda ، saeed-barzegari ، arash_65 ، فهیمه ، shima ، rajabioun10 ، z_hamze ، meliya ، cyber ، parto68 ، irisshah ، Esmali ، Net92ecommerce87 ، shahin7580

.pdf   sakhteman dadeha.pdf (اندازه 329.93 KB / تعداد دانلود: 783)
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط Oranus ، hadi ، امیر ، ayda ، saeed-barzegari ، mokhtari ، arash_65 ، فهیمه ، shima ، rajabioun10 ، z_hamze ، cyber ، irisshah ، Esmali ، shahin7580
براي دوستاني كه قصد دارند يه مرور رو جزوه ساختمان داده دكتر قدسي داشته باشند ، البته با حذف مباحث پيشرفته
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اينم جزوه كامل كه يكي از منابع ضروري تو كنكور ارشد نرم افزاره
دكتر قدسي از اساتيد برجسته شريف و ميشه گفت پدر علم ساختمان داده و الگوريتم ايرانن
پسورد :
کد:
www.bshams.ir

[عکس: 2372088pcs5bev0za.gif]
کجای چهار فصل نام تو می گنجد . . .؟
رویش از توست
بهار ، بهانه ، باران هم !
تو ...
فصل پنجم شاعرانه های منی ...!
[عکس: 2372088pcs5bev0za.gif]
 سپاس شده توسط Oranus ، shamim ، hadi ، Harika ، ayda ، امیر ، mokhtari ، arash_65 ، shima ، rajabioun10 ، z_hamze ، اتنا ، محیا ، cyber ، irisshah ، anformatic ، shadi
yasha
ooooooyyyyyyyyyyyyyyy nazlicaaaaaaaam sevmişəm mən səniii
 سپاس شده توسط Sad581