بولتن انجمن

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین همایش ملی کامپیوتر - سنندج
نویسنده پیام
رتبه: 18
دکترای تخصصی انفورماتیک پزشکی
سخن کاربر : 3 سال پیش که برای گرفتن جواب سوالای بیشمارم تو سایت انجمن ثبت نام کرد، فکرشم نمی کردم که بتونم مسیری برای زدگیم با کمک دوستان ترسیم کنم خودمو مدیون این سایت میدونم و میدونم که بهترین خدمت و فضیلت تو جامعه مجازی پاسخ به سوالات ذهن های درگیر تو مسئله ای مقدس مثل کسب علم هست. بنابراین تصمیم گرفتم تو هر شرایطی و با هر محدودیتی جواب به سوالات دوستان کنجکاو رو وظیفه تلقی کنم و لبخندشون رو پس از گرفتن جواب سوالشون دعای خیری میدونم که قطعا پشت سرم تا ابدیت خواهد ماند
سپاس ها 126
سپاس شده 700 بار در 149 ارسال

حالت روحي: 1Mamoli
ارسال: #1
دومین همایش ملی کامپیوتر - سنندج
ومین همایش ملی کامپیوتر - دانشگاه آزاد سنندج

06 تا 07 آذر ماه 1392

محورهای همایش :
• شبکه های کامپیوتری و سیستم های توزیعی
• مهندسی نرم افزار و متدولوژي هاي توسعه
• دولت الکترونیک و نرم افزارهای سازمانی
• معماری کامپیوتر و سیستم های دیجیتال
• سیستم های هوشمند و محاسبات نرم
• تجارت الکترونیک و آموزش مجازی
• امنیت رایانه و پدافند غیر عامل
• داده کاوي و کاربرد هاي آن
• جرایم رایانه ای و کشف جرم
• فناوري اطلاعات و ارتباطات
• پردازش تصویر و متن
[تصویر: csconf1000.jpg]

امضاي tahasoltany

[تصویر: 2372088pcs5bev0za.gif]
کجای چهار فصل نام تو می گنجد . . .؟
رویش از توست
بهار ، بهانه ، باران هم !
تو ...
فصل پنجم شاعرانه های منی ...!
۱۷-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ عصر
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط shiwa ، SARAVANI ، somayyeh ، Harika ، soheila ، غزل غزل ها ، fatemeh.s ، hadi ، MaN!a ، azadeh-bashiri
رتبه: 1
کارشناسی ارشد نرم افزار
سخن کاربر :
سپاس ها 72
سپاس شده 68 بار در 23 ارسال

حالت روحي: 02-Konjkav
ارسال: #2
RE: دومین همایش ملی کامپیوتر - سنندج
سلام بر دووووووووووووستان گللللRoseRose
عیدتووووون مباررررررکRoseRoseRoseSmile

آقا من بازم سوال دارمBig Grin

وقتی یه همایش دانشگاه آزاد جز گرفتن نمره مقاله تو رزومه طرف هییییچ تاثیری نداره پس چرا می خواین شرکت کنین؟ یعنی تاثیر داره؟ حیف مقاله نیست؟Tongue

البته من خودم آزادیم و معتقدم که خیییلی از دانشگاه آزادی ها بسیار زحمت کش هستن! ولی خوب بعضی ها میگن اصن ارزش نداره خبUndecided

با تشکر قبلیSmile
۱۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
کارشناسی ارشد نرم افزار
سخن کاربر :
سپاس ها 72

ارسال: #3
السلام علیک یا اهل الانجمن....
بابا سوال من جدی بودا !!!
چرا کسی فکر کرده من شوخی کردم؟ اصلا هم قصد مسخره کردن همایش رو ندارم!
اما خوب سوال دارم! چکار کنم؟؟ به نظرتون چکار کنم؟ سرم رو بزنم به دیوار خوب میشه ؟؟!Sad

سوال من ارزش همایش های برگزار کننده توسط دانشگاه آزاده و تا چه حد قابل قبول؟ سوال سختیه دوستان؟ سخته عایااا؟؟؟WinkBig Grin
۲۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ عصر
رتبه: 18
دکترای تخصصی انفورماتیک پزشکی
سخن کاربر : 3 سال پیش که برای گرفتن جواب سوالای بیشمارم تو سایت انجمن ثبت نام کرد، فکرشم نمی کردم که بتونم مسیری برای زدگیم با کمک دوستان ترسیم کنم خودمو مدیون این سایت میدونم و میدونم که بهترین خدمت و فضیلت تو جامعه مجازی پاسخ به سوالات ذهن های درگیر تو مسئله ای مقدس مثل کسب علم هست. بنابراین تصمیم گرفتم تو هر شرایطی و با هر محدودیتی جواب به سوالات دوستان کنجکاو رو وظیفه تلقی کنم و لبخندشون رو پس از گرفتن جواب سوالشون دعای خیری میدونم که قطعا پشت سرم تا ابدیت خواهد ماند
سپاس ها 126
سپاس شده 700 بار در 149 ارسال

حالت روحي: 1Mamoli
ارسال: #4
(۲۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ عصر)غزل غزل ها نوشته است:  السلام علیک یا اهل الانجمن....
اما خوب سوال دارم! چکار کنم؟؟ به نظرتون چکار کنم؟ سرم رو بزنم به دیوار خوب میشه ؟؟!Sad

سوال من ارزش همایش های برگزار کننده توسط دانشگاه آزاده و تا چه حد قابل قبول؟ سوال سختیه دوستان؟ سخته عایااا؟؟؟WinkBig Grin

با سلام
هر همایشی ارزش نسبی داره
و به نظرم یه سخنرانی فارسی تو همایش دانشگاه آزاد از یه مقاله فارسی علمی پژوهشی از دید اساتید و خودم ارزش بیشتری داره
شما قرار نیست یه نواوری رو تو این همایشها معرفی کنید تا دنیا متحول بشه یا بره تو شوک یا حتی تو کف بمونه!
سطح مقاله ارسالیتون هم سطح همایشه و ممکنه یه کاربرد کوچیک یا مطالعه ای مرور یا معرفی یه روش باشه
من از همایش منطقه ای انفورماتیک پزشکی دانشگاه آزاد تبریز به لحاظ کیفیت و سطح حتی بیشتر از همایش بین المللی سلامت الکترونیک راضی بودم
چون برگزار کنندگانش بچه های فنی و هندسی پزشکی بودند و کارای ارائه شده جنبه پیاده سازی داشتند
بالاخره حضور در همایش هایی که اساتید رشته ها حضور دارند ارزشمنده و نوعی تعامل و گفتگو و صله ارحام!(اگه رشت رو یه خانواده حساب کنین ) محسوب میشه
من تو همین همایشا دکتر تارا و پیرنژاد و ... رو از نزدیک دیدم باهاشون تعامل کردم و نظراتشونو گرفتم
در ضمن هیچ تلاشی بی تاثیر نیست و هر تلاشی فیدبک مثبت یا منفی خواهد داشت (بنا به نتیجه جانبی اصول اول و دوم ترمودینامیک و قانون سوم حرکت نیوتن)
در کل بهتر از دست روی دست گذاشتن و هیچ کاری نکردنه و ممکنه تو همچین همایش هایی دید جدیدی تو ذهن آدم نسبت به برخی موضوعات ایجاد بشه و جرقه بخوره

امضاي tahasoltany

کجای چهار فصل نام تو می گنجد . . .؟
رویش از توست
بهار ، بهانه ، باران هم !
تو ...
فصل پنجم شاعرانه های منی ...!
(آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ عصر توسط tahasoltany.)
۲۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ عصر
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط shiwa ، mohsen_66 ، Harika ، غزل غزل ها ، MaN!a
کارشناسی ارشد نرم افزار
سخن کاربر :
سپاس ها 72

ارسال: #5
(۲۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ عصر)tahasoltany نوشته است:  
(۲۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ عصر)غزل غزل ها نوشته است:  السلام علیک یا اهل الانجمن....

با سلام
هر همایشی ارزش نسبی داره
و به نظرم یه سخنرانی فارسی تو همایش دانشگاه آزاد از یه مقاله فارسی علمی پژوهشی از دید اساتید و خودم ارزش بیشتری داره
شما قرار نیست یه نواوری رو تو این همایشها معرفی کنید تا دنیا متحول بشه یا بره تو شوک یا حتی تو کف بمونه!
سطح مقاله ارسالیتون هم سطح همایشه و ممکنه یه کاربرد کوچیک یا مطالعه ای مرور یا معرفی یه روش باشه
من از همایش منطقه ای انفورماتیک پزشکی دانشگاه آزاد تبریز به لحاظ کیفیت و سطح حتی بیشتر از همایش بین المللی سلامت الکترونیک راضی بودم
چون برگزار کنندگانش بچه های فنی و هندسی پزشکی بودند و کارای ارائه شده جنبه پیاده سازی داشتند
بالاخره حضور در همایش هایی که اساتید رشته ها حضور دارند ارزشمنده و نوعی تعامل و گفتگو و صله ارحام!(اگه رشت رو یه خانواده حساب کنین ) محسوب میشه
من تو همین همایشا دکتر تارا و پیرنژاد و ... رو از نزدیک دیدم باهاشون تعامل کردم و نظراتشونو گرفتم
در ضمن هیچ تلاشی بی تاثیر نیست و هر تلاشی فیدبک مثبت یا منفی خواهد داشت (بنا به نتیجه جانبی اصول اول و دوم ترمودینامیک و قانون سوم حرکت نیوتن)
در کل بهتر از دست روی دست گذاشتن و هیچ کاری نکردنه و ممکنه تو همچین همایش هایی دید جدیدی تو ذهن آدم نسبت به برخی موضوعات ایجاد بشه و جرقه بخوره

سلام
اوه البته آقای دکتر، کاملا حق با شماست و من کاملا با نظرتون موافقم. RoseSmile
سوال من به خاط اسم جایی که برگزار کننده همایشه و تاثیر اون ، نه صرفا خود همایش و کسانی که توی اون همایش شرکت می کنند. حتما یه چنین شرایطی که شما اشاره کردین مثبت و عالیه و دقیقا شرکت در چنین مواقعی حتما فیدبک مثبت داره. واقعا برام جالب بود اشاره به قوانین فیزیک و تاثیرش در رفتار و کردار آدم ها، مرسی.Rose

سوال من بیشتر به خاطر این بود که معمولا به دانشگاه آزاد با دیدی منفی نگاه میشه، فقط همین.

شب خوش.

راستی من مصداق کامل متن امضای شما هستم.
۲۲-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ صبح