میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

بولتن انجمن

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی برای کنکور انفورماتیک پزشکی

سلام ... یک سوال :
ایا برای درس امار میتونم کتاب امار و احتمال مهندسی پارسه رو بخونم ؟؟ اگه جواب منفیه برای امار چه کتابی رو پیشنهاد میدید .. پیشاپیش سپاس
[/quote]

سلام. برای آمار من شنیدم درسنامه ی جامع آمار زیستی خوبه.
گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر می رسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل می شود.
 سپاس شده توسط healthit
سلام دوستان
منابع من برای کنکور زبان برنامه نویسی cوپاسکال مقسمی هست وریاضی وامار هم همین طور این منابع برای کنکور کافی هست ؟
زبانم خیلی ضعیفه لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر
(6-شهريور-1392، 05:30 عصر)nrs نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
منابع من برای کنکور زبان برنامه نویسی cوپاسکال مقسمی هست وریاضی وامار هم همین طور این منابع برای کنکور کافی هست ؟
با تشکر

سلام

شنیدم واسه زبان لزگی خوبهRolleyes
گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر می رسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل می شود.
 سپاس شده توسط healthit
(3-شهريور-1392، 12:47 عصر)parisa_501 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام ... یک سوال :
ایا برای درس امار میتونم کتاب امار و احتمال مهندسی پارسه رو بخونم ؟؟ اگه جواب منفیه برای امار چه کتابی رو پیشنهاد میدید .. پیشاپیش سپاس

من کتاب پارسه رو خوندم و نتیجه گرفتم. به نظرم حتما بخونین.
(3-شهريور-1392، 12:47 عصر)parisa_501 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام ... یک سوال :

سلام دوست خوبم بلی کتاب آمار پارسه بسار کتاب خوب و مفیدی هست و خوندنش مطمعنا میتونه خوب و نتیجه بخش باشه کتاب بسیار خوب و کاملیه البته من از دوستان شنیدم که کتاب آمار زیستی محمود یوسفی هم خوبه.

موفق باشی.
(6-شهريور-1392، 08:34 عصر)shiwa نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(6-شهريور-1392، 05:30 عصر)nrs نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
با تشکر

سلام

شنیدم واسه زبان لزگی خوبهRolleyes

سلام دوست خوبم خوبه و برای زبان هم کتاب امیر لزگی رو بخون Rose
 سپاس شده توسط shiwa
دوستان منم هستم
(8-شهريور-1392، 09:49 عصر)pegetive نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

من کتاب پارسه رو خوندم و نتیجه گرفتم. به نظرم حتما بخونین.

این کتاب پارسه، همون کتاب مهندس طورانی منظور شماست یا کتابی دیگری است؟ کتاب طورانی یه کتاب قطوریه.
سلام من پارسال هم ثبت نام کردم ولی از آنجا که امتحانش دقیقا با ارشد آزاد توی یک روز بود امتحان ندادم در ضمن من از هر کس می پرسم چی بخوانم که مفید باشه کسی جواب درستی بهم نداده خواهشاً یکی یک جواب قاطع بهم بده که چه کتابهایی بخرم تا منم همپای شما تو آزمون شرکت کنم البته چون کارمند هست روزی 2-3 ساعت بیشتر وقت ندارم
سلام بچه ها منم هستم انشاالله هممون تو کنکور 93 موفق میشیم. پیش بسوی کنکور Smile (5)Smile (5)Smile (5)Smile (5)
برای پیشرفت سه چیز لازم است .
پشتکار،پشتکار،پشتکار
سلام دوستان؛منم میخام به جمعتون اضافه بشم؛البته اگه دیر نباشهConfused
فقط میشه یکی از دوستان به من برنامه و میزان پیشرفت گروه رو به من بده لطفا تا بدونم چقدر عقبمDodgy
Simplicity is the ultimate sophistication.

Leonardo da Vinci