میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود / كتاب زبان عمومي پارسه

Photo 
کتاب زبان عمومی پارسه در ۹۶ صفحه تمامی مباحث پیرامون زبان عمومی را به طور جامع پوشش می دهد در این کتاب در مورد انواع اسم ها، انواع ضمایر، انواع افعال و زمان هایشان، انواع صفات، حروف اضافه و… به طور کامل بحث شده است.
این کتاب،برای داوطلبین آزمون ارشد جهت آموزش، جمع بندی و تست توصیه می شود.

[عکس: 08551505264920004364.jpg]

.pdf   General language of Parse_www.himt.ir.pdf (اندازه 7.87 MB / تعداد دانلود: 26,739)
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط قاصدک ، hamidi ، hadi ، rajabioun10 ، Farzane.Gh ، Esmali ، nazeri ، noore ، healthit ، pn1367 ، ~Roya~ ، zahra.koohjani
Thank youThank you
 سپاس شده توسط nazeri
لینکش خرابه................
ConfusedConfusedConfusedConfused
[عکس: rose.gif] برای تو
(21-مرداد-1391، 10:26 عصر)hosseini نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*لینکش خرابه................
ConfusedConfusedConfusedConfused

لینکش که مشکلی نداره، من الان دانلود کردم...
,If you don't follow your dreams
...Others will steal it from you
 .Be Careful
مجکرم سایتون بسیارعالیست.
RoseRoseRoseRoseRoseRose

نعمتهای خویش بشمار نه محرومیتها را.
واقعا سایت اشغالیه!
این چه وضع سرعته از سروره از شما.یه فایل 7 مگی با یک نخ دانلود میشه و یک ساعت ده بار باید دانلودش کنی اونم تا نصفه بره و خطا بده.
اخرشم بعد دانلود فایل مشکل داشته باشه. جمع کن عمو
من که دانلود کردم ، مشکلی نداشت ، بنظرتون خرید بسته های معین یا سنجش امیرکبیر موثره ؟ یا خوندن خودکتابهای معرفی شده کافیه ؟
ممنون میشم راهنمائی کنید