میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

بولتن انجمن

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنکور چطور بود؟

Thumbs Down 
همه خسته نباشینBig Grin
من که خیلی وقت کم آوردمConfusedحیف شد به زبان نرسیدم Confused ولی خب زیادم از این رشته خوشم نمیاد ترجیح میدم کنکور مهندسی قبول بشمCool
شما چیکار کردین؟
دوستان نظرتون در مورد کنکور انفورماتیک رو تو لینک زیر قرار بدید:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
(2-تير-1391، 12:53 عصر)azam84 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*همه خسته نباشینBig Grin
من که خیلی وقت کم آوردمConfusedحیف شد به زبان نرسیدم Confused ولی خب زیادم از این رشته خوشم نمیاد ترجیح میدم کنکور مهندسی قبول بشمCool
شما چیکار کردین؟
ایشالا همه قبول شیم. منم از ارشد مدارک خوشم نمیاد انفو بهتره
زیاد سخت نبود اگه کلیدهاشون باز غلط نداشته باشه همیدوارم هر کی تلاش کرده موفق بشه
دوستان نظرتون در مورد کنکور انفورماتیک رو تو لینک زیر قرار بدید:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian
بچه ها من الان رسیدم..............

خوب بود. البته سوالات ساده ای هم بود که از دست دادم.

اما در کل راضیم.

حساب کردم. اونهایی که صد در صد درست زده بودم.

برنامه نویسی 45
مدیریت 45
ریاضی 43
زبانی 47

به نظرتون تهران قبولم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(2-تير-1391، 04:25 عصر)iranian_genius نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
بچه ها من الان رسیدم..............

اما در کل راضیم.

برنامه نویسی 45
مدیریت 45
ریاضی 43
زبانی 47

/////
ایشالله عزیز قبولی. توکل بخدا در ضمن دوستان نظرتون در مورد کنکور انفورماتیک رو تو لینک زیر قرار بدید:
مرسی . آقا وحید خودت چکار کردی؟؟

درصدات چطور بود؟ حساب کتاب کردی؟
(2-تير-1391، 04:25 عصر)iranian_genius نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بچه ها من الان رسیدم..............

اما در کل راضیم.

برنامه نویسی 45
مدیریت 45
ریاضی 43
زبانی 47

جواب: نمره شما حدود 200 میشه. طبق پارسال اگر باشه رتبه شما میشه 15 و میتونید تهران قبول بشید. کلید که اومد درصدها را بدید به وبلاگ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* تا وضعیت خود را در بین سایرین مقایسه کنید.
(2-تير-1391، 04:44 عصر)iranian_genius نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*مرسی . آقا وحید خودت چکار کردی؟؟

درصدات چطور بود؟ حساب کتاب کردی؟
حساب کتاب کردم آره. راستش به نسبت زحمتی که کشیده بودم( از اردیبهشت 90 استارت زده بودم هر چند جسته گریخته - از دی پیوسته تر شده بود و از اسفن شدت گرفت) راضی نیشتم. ولی باز خدارو شاکرم و میگم که راضیم..
درصدام:
ساختمان: 36-60
ریاضی: 27-50
مدیریت: 41-53
زبان: 20-25
البته بدترین شرایط تو ساختمان و ریاضی و زبان رو بعید میدونم پیش بیاد.
ولی از دوست عزیزمون که تخمینی از رتبتون گذاشتم خواهش میکنم درصدای من رو هم حساب کنه و بگه که در بدترین و بهترین حالت رتبه ام چند میشه.
////
در ضمن اقایون و خانوما التماس میکنم که در مورد کنکور تو لینک زیر نظر بدید تا همه حرفامون یک جا جمع باشه.