میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انفورماتیک پزشکی آب یا سراب!

(27-آذر-1396، 04:09 عصر)fereshteh eidy نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام. من لیسانس هوشبری خوندم و ارشد آمار زیستی و الان طرحم را در اداره ی آمار و فناوری اطلاعات میگذرونم
دلم و همچنین امیدی برای دکتر خوندن در رشته خودم ندارم و اکثرا هم تشویق به خوندن برای دکتری انفورماتیک پزشکی میکنن،
وقتی من رشته ارشدم را میخاستم امتحان بدم خیلی امیدوارم میکردند و بودم که کار داریم اما الان میبینم ارزشی برای کارمون قایل نیستند، مخصوصا در حیطه ای که کار میکنم. بین ای تی و امار
اما با چیزی که الان میخون اینجا ، نظرم را عوض نمیکنم و ریسک میکنم میخام دکتری انفورماتیک امتحان بدم. حداقل 5 سال تعهد خدمت داریم که
نظر دوستان چیه؟

سلام وقت بخیر دوست عزیز
تو ایران کلا حیطه های بین رشته ای مثل آمار زیستی،اپیدمیولوژی، انفورماتیک پزشکی نسبت به بعضی رشته های قدیمی تر از لحاظ جایگاه شغلی وضعیت پایینتری دارن و هنوز تعریف شغلی عملی برایشان انجام نشده و اکثر دوستان هم در گروههای آموزشی مشغول بکارن ولی یقین بدونین اگه خلاقیت داشته باشید و بتونید متفاوت عمل کنید اتفاقا ایران جای خوبی براتون خاهد بود و هنوز کلی خلا داریم که میتونید با خلاقیت و ابتکار تو تخصصتون اونا رو پر کنید منتهی صرف مدرک گرفتن زیاد کمکی نخاهد کرد//
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...

پیام‌های این موضوع
RE: انفورماتیک پزشکی آب یا سراب! - hadi - 2-دي-1396، 12:07 عصر