انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Re: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - shadi - 24-خرداد-1393

من توضیحی درباره سوال 76 داشتم:
بله اقای مهندس سوال شما کاملا بجاست، اما در اصل این دوتا فرمول همیشه نتایجشون یکی نیست و کمی تفاوت دارند و اساتیدمون این نکته رو به ما گفته بودن؛
"و نکته اصلی اینه که تفاوت علم امار با ریاضی در همینه که علم آمار قطعیت علم ریاضی رو نداره " :-)

Sent from my GT-I8190

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mrk90 - 27-خرداد-1393

(23-خرداد-1393، 02:28 عصر)fskh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(23-خرداد-1393، 02:05 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سوال 85 گفته برای کدام نیاز؛ برای درمانی هم مورد نیاز هست. نگفته که حتما برای کدام نیاز باید کاغذی باشه
بنابراین گزینه میشه
بقیه سوالات رو مثل هم زدیم

تو صورت سوال گفته ابقا پرونده های پزشکی! یعنی منظورش اینه چرا بعضی پرونده ها به صورت کاغذی باقی می مانند هم چنان.(یعنی دلیل اصلی) واسه مسائل حقوقی!

پرونده پزشکی برای مجروحین جنگی و بیماران روانی و خاص و ...تا درمان کامل بیمار باقی می ماند علاوه بر اینکه توان دادخواهی(حقوقی) بعد از آن محاسبه می شود..پس هم برای مسایل کلینیکی و هم حقوقی پرونده بیمار باید ابقا شود!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 27-خرداد-1393

(27-خرداد-1393، 08:15 عصر)mrk90 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(23-خرداد-1393، 02:28 عصر)fskh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(23-خرداد-1393، 02:05 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سوال 85 گفته برای کدام نیاز؛ برای درمانی هم مورد نیاز هست. نگفته که حتما برای کدام نیاز باید کاغذی باشه
بنابراین گزینه میشه

تو صورت سوال گفته ابقا پرونده های پزشکی! یعنی منظورش اینه چرا بعضی پرونده ها به صورت کاغذی باقی می مانند هم چنان.(یعنی دلیل اصلی) واسه مسائل حقوقی!

پرونده پزشکی برای مجروحین جنگی و بیماران روانی و خاص و ...تا درمان کامل بیمار باقی می ماند علاوه بر اینکه توان دادخواهی(حقوقی) بعد از آن محاسبه می شود..پس هم برای مسایل کلینیکی و هم حقوقی پرونده بیمار باید ابقا شود!

درست هست. ولی لازم نیست که کاغذی نگه داشته بشود برای مجروحین جنگ و ....

تنها برای مسائل حقوقی هست که حتما پرونده باید کاغذی باشد. اما واسه تحقیق و توسعه لازم نیست می توان الکترونیکی باشد. اینو یک جا خونده بودم یادم نیست کجا!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - parya_671 - 29-خرداد-1393

یکی از دوستان که ریاضی وآمار رو خوب زدند حل تشریحیشو دستی بنویسند اینجا بذارند ممنون میشم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Moonlight - 29-خرداد-1393

(27-خرداد-1393، 11:00 عصر)fskh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(27-خرداد-1393، 08:15 عصر)mrk90 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
بنابراین گزینه میشه

درست هست. ولی لازم نیست که کاغذی نگه داشته بشود برای مجروحین جنگ و ....

تنها برای مسائل حقوقی هست که حتما پرونده باید کاغذی باشد. اما واسه تحقیق و توسعه لازم نیست می توان الکترونیکی باشد. اینو یک جا خونده بودم یادم نیست کجا!
توی کتاب داده پردازی صراحتا گفته که برای دو نیاز پزشکی و قانونی پرونده بصورت کاغذی نگهداری میشه

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 29-خرداد-1393

(29-خرداد-1393، 12:27 عصر)farnaz55 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*توی کتاب داده پردازی صراحتا گفته که برای دو نیاز پزشکی و قانونی پرونده بصورت کاغذی نگهداری میشه

صفحه چند کتاب داده پردازی ؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - sun - 30-خرداد-1393

(24-خرداد-1393، 11:11 صبح)مهرنوش23 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یه سوال : وقتی یه سوال حذف میشه امتیاز اون سوال چطوری چخش میشه؟ الان اگه 2 تا از برنامه نویسی حذف بشه چطوری باید درصد و امتیازو حساب کنیم؟
در سال گذشته که یکی از سوالای زبان حذف شد نمره کامل اون سوال به تمامی داوطلبان داده شد . یعنی کسانی که صفر درصد بودند درصد آنها پس از حذف سوال به 2.25 درصد تغییر پیدا کرد

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - shaparak - 30-خرداد-1393

(30-خرداد-1393، 12:09 عصر)sun نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(24-خرداد-1393، 11:11 صبح)مهرنوش23 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یه سوال : وقتی یه سوال حذف میشه امتیاز اون سوال چطوری چخش میشه؟ الان اگه 2 تا از برنامه نویسی حذف بشه چطوری باید درصد و امتیازو حساب کنیم؟
در سال گذشته که یکی از سوالای زبان حذف شد نمره کامل اون سوال به تمامی داوطلبان داده شد . یعنی کسانی که صفر درصد بودند درصد آنها پس از حذف سوال به 2.25 درصد تغییر پیدا کرد
سلام.Rose
من فکر میکنم باید دو حالت داشته باشه: یا سؤال حذف بشه و نمره ش به هیچکس تعلق نگیره و درصد درس بر اساس بقیه سوالها حساب بشه(متن سؤال غلط باشه یا جواب صحیح تو گزینه ها نباشه) یا نمره سؤال به همه کسانی که این سؤال رو جواب دادن تعلق بگیره(با منبع اعلام شده قابل پاسخگویی نباشه یا تو گزینه ها بیش از یک جواب صحیح داشته باشه) که من فکر میکنم در این حالت باید فقط به اونایی که جواب صحیح دادن نمره ش تعلق بگیره.
حالت سوم که به نظر من اصلا منطقی و عادلانه نیست اینه که نمره سؤال به همه حتی اونایی که بهش جواب ندادن تعلق بگیره و کسی که زبان اصلا نزده درصدش بشه: 2.25 !!!
به هر حال چیزی که در واقعیت اتفاق میفته اون چیزی که باید نیست!Undecided لطفا دوستانی که اطلاعات موثق دارن توضیح بدن که چطوریه.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - sun - 31-خرداد-1393

(30-خرداد-1393، 12:44 عصر)shaparak نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(30-خرداد-1393، 12:09 عصر)sun نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سلام.Rose
من فکر میکنم باید دو حالت داشته باشه: یا سؤال حذف بشه و نمره ش به هیچکس تعلق نگیره و درصد درس بر اساس بقیه سوالها حساب بشه(متن سؤال غلط باشه یا جواب صحیح تو گزینه ها نباشه) یا نمره سؤال به همه کسانی که این سؤال رو جواب دادن تعلق بگیره(با منبع اعلام شده قابل پاسخگویی نباشه یا تو گزینه ها بیش از یک جواب صحیح داشته باشه) که من فکر میکنم در این حالت باید فقط به اونایی که جواب صحیح دادن نمره ش تعلق بگیره.
حالت سوم که به نظر من اصلا منطقی و عادلانه نیست اینه که نمره سؤال به همه حتی اونایی که بهش جواب ندادن تعلق بگیره و کسی که زبان اصلا نزده درصدش بشه: 2.25 !!!
به هر حال چیزی که در واقعیت اتفاق میفته اون چیزی که باید نیست!Undecided لطفا دوستانی که اطلاعات موثق دارن توضیح بدن که چطوریه.
من تجربه پارسال خودمو گفتم. شما پستهای پارسال رو هم که مطالعه بفرمایید صحت گفته های منو متوجه میشین.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - shaparak - 31-خرداد-1393

(31-خرداد-1393، 12:06 عصر)sun نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(30-خرداد-1393، 12:44 عصر)shaparak نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سلام.Rose
من تجربه پارسال خودمو گفتم. شما پستهای پارسال رو هم که مطالعه بفرمایید صحت گفته های منو متوجه میشین.
ظاهرا سوء تفاهم شده! من اصلا در مورد صحت صحبت شما حرفی نزدم. اتفاقا اگه دقت کنید تاییدش هم کردم! فقط گفتم این کارشون منطقی و عادلانه نیست.
و البته جمله آخرم(لطفا دوستانی که اطلاعات موثق دارن توضیح بدن که چطوریه) رو هم منظورم اطلاعات اضافه تر غیر از اونی که شما گفتید و خودم می دونستم بود!