انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 23-خرداد-1393

^
برنامه اش را بنویس. سه خط هست. ببین خروجی چی میشه.

من برات نوشتم.

[عکس: 9fpPc9.png]

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - farzalivand - 23-خرداد-1393

بچه ها به نظرتون بالاترین درصدها چطوری؟؟؟؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 23-خرداد-1393

(23-خرداد-1393، 12:57 صبح)farzalivand نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بچه ها به نظرتون بالاترین درصدها چطوری؟؟؟؟

دوست گرامی تا کلید نیاد چیزی مشخص به طور قطع نمیشه. ببینید تحلیل من از این کنکور اینه. که برنامه نویسی خیلی اسون بوده همه اکثرا 30 سوال زدن. ریاضی و امار هم متوسط بودن اونم زدن.

پس تعیین کننده برای قبولی تنها درس مدیریت هست که امثال خیلی سوال هاش شبهه بر انگیز بود. که تا کلیدم نیاد مشخص نمیشه که مدیریت هر کس چیکار کرده.

پس تا وقتی کلید میاد غصه نخور.

(22-خرداد-1393، 10:49 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(22-خرداد-1393، 10:05 عصر)shiva_sheida نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(22-خرداد-1393، 09:51 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام به همه بچه های گروه انفورماتیک پزشکی
فکر کنم من با رشته های شما ارتباطی نداشته باشم
یعنی همتون لیسانستون علوم پزشکی بوده ولی من نه . وزارت علوم بودم ان هم رشته ریاضی
راستش بخواین من سرباز هستم و اصلا نرسیدم بخونم و الان هم امدم مرخصی که امتحان بدم. فقط توی این هفته درس مدیریت اطلاعات بهداشتی خوندم.
و اما در مورد کنکور انفور ماتیک پزشکی امروز
من ریاضی هاشو همش رو زدم و خیلی هم ساده بود؛ امار هم 6 تا نزدم بقیش رو زدم و مطمئن
ساختمان داده با برنامه نویسی هم نسبت به پارسال خیلی ساده بود و من تونستم بیشتر سوالاتش رو بزنم
اما در مورد مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی:
من این درس رو فقط همین هفته خوندم ولی خیلی سریع که همش سه تا کتاب رو خوندم و خوشبختانه تونستم 21 سوالش بزنم که توی دو یا سه تاش رو مطمئن نبودم.
اصابم از این درس بهم خورد مخصوصا که طراح به EHR گیر داده بود و ول کن نبود و من این رو هم نمی دونستم چیه
در مورد زبان تونستم 8 تا بزنم. نمی دونم این 8 تا کافیه یا نه.

دوستان نظرتون چیه در مورد من؟
سلام
میشه لطفا سوالهایی که از مدیریت زدید و مطمین هستید درسته رو بگید؟
سلام دوستان
خواهشا جواب هایی که میزارید با دلیل باشه
من میخوام الان همه سوالات رو با دلیل بگذارم
اول از درس مدیریت انتخاب میکنم (بنابه درخواست یکی از بچه ها ) من انهایی که خیلی مطمئنم رو میگذارم
از آخر به اول
90 گزینه 1 (دلیل : فرمول نگاه شود ، فقط در مخرج کسر این فرمول در گزینه ها هست)
89 گزینه 2 (به فرمول نگاه کنید)
86 گزینه 1 (ایندکس پزشکان از لحاظ اماری، اطلاع رسانی، کمی)(که در اینجا دو گزینه 1 و 2 می توانند درست باشند ولی چون کاربرد اصلی را گفتن گزینه یک می شود)
85 گزینه 4 (مراجعه شود به قسمت پایانی کتابی که در مورد عمر پرونده پزشکی صحبت کردن)
84 گزینه 1 (مراجعه شود به سوال 55 ارشد سال 92)
83 گزینه 4 (ویژگی های ذاتی داده ها)
82 گزینه 1 (از متن سوال می شود فهمید که دنبال پیدا کردن ارتباط و مربوط بودن هستش)
79 گزینه 1 (مرگ 48 ساعت اولیه جز مرگ سازمانی نمی باشد پس باید از صورت و مخرج دو واحد کم کرد و ضرب در 100)
78 گزینه 4 ( با توجه به تعریف)
77 گزینه 1 (به تعریف ترمینال دیجیت توجه شود )
76 گزینه 2 (به فرمول چرخه اشغال تخت مراحعه شود)
66 گزینه 4 ( ابزار های برای انالیز سیستم)
65 گزینه 2 ( ویزگی انبار داده را نگاه کنید)
63 گزینه 1 ( مراجعه شود به کتابی که در مورد درخت تصمیم توضیح میدهد)
58 گزینه 2 ( واضحه)
56 گزینه 4 (من این سوال باتوجه به سوال های چند سال قبل زدم)
-------------------------------------------------------------------------------------------
اما سوالاتی رو که با قطعیت کمتری زدم ( سه تا شو نزدیک به 98 درصد مطمئنم)
46 گزینه 1
71 گزینه 4
75 گزینه 4
80 گزینه 1
87 گزینه 1

اقای مهندس مهدوی سوال 89 چرا 2 میشه. اتفاقا منم 2 زدم!! چرا 2 میشه؟

سوال 85 من با این استدلال زدم که دلیل اصلی اینکه پرونده ها را به صورت کاغذی امروزه نگه می دارن به خاطر legal یا همان مسائل حقوقی هست. البته واسه clinical هم درست هست. اما حتما واسه clinical حتما نباید کاغذی باشه الکترونیکی هم می شود اما واسه legal باید کاغذی باشد.
سوال 87 گزینه 4 می شود که منظور مرکب یا جوهر هست که جز ساختار فیزیکی فرم هست.
سوال 82 من 1 زدم چون تشخیص ها با یافته ها باید برابر باشه منظور مربوط بودن هست تا درستی!
سوال 84 من 1 زدم .
سوال 86 یا گزینه 1 می شود یا 2 . که من زدم 2 که فکر کنم اشتباه زدم.
سوال 80 زدم 4
سوال 79 زدم الف
سوال 81 زدم الف کمی شک دارم ولی جایی دیده بودم اونو 1*3 بود.
سوال 58 گزینه 2
سوال 53 گزنیه 1
سوال 48 گزینه 4
سوال 49 گزینه 1

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - مهندس مهدوی - 23-خرداد-1393

سوال 85 گفته برای کدام نیاز؛ برای درمانی هم مورد نیاز هست. نگفته که حتما برای کدام نیاز باید کاغذی باشه
بنابراین گزینه میشه
بقیه سوالات رو مثل هم زدیم

(23-خرداد-1393، 02:05 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سوال 85 گفته برای کدام نیاز؛ برای درمانی هم مورد نیاز هست. نگفته که حتما برای کدام نیاز باید کاغذی باشه
بنابراین گزینه میشه
بقیه سوالات رو مثل هم زدیم

تو صورت سوال گفته ابقا پرونده های پزشکی! یعنی منظورش اینه چرا بعضی پرونده ها به صورت کاغذی باقی می مانند هم چنان.(یعنی دلیل اصلی) واسه مسائل حقوقی!

سوال 23 ساختمان داده میشه گزینه 1 مطمئنم. چرا مطمئنم چون برنامه را نوشتم!

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

جواب سوال 45 گزینه 2 می شود یعنی 12 چرا. چون برنامه اش را بنویسیدBig Grin

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سوال 44 گزینه 2 می شود چرا! چون .. Big Grin

سوال 18 برنامه اش نوشتم گزینه 2 یعنی 12 جوابش میشه. کسی خواست برنامه اش را بزارم.
سوال 26 هم برنامه اش را نوشتم گزینه 3 یعنی عدد 4 میشود.
سوال 14 گزینه 4جواب می شود. برنامه اش را نوشتم.
سوال 15 برنامه اش را نوشتم گزینه 3 جواب هست یعنی 30