انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - مهندس مهدوی - 22-خرداد-1393

سلام به همه بچه های گروه انفورماتیک پزشکی
فکر کنم من با رشته های شما ارتباطی نداشته باشم
یعنی همتون لیسانستون علوم پزشکی بوده ولی من نه . وزارت علوم بودم ان هم رشته ریاضی
راستش بخواین من سرباز هستم و اصلا نرسیدم بخونم و الان هم امدم مرخصی که امتحان بدم. فقط توی این هفته درس مدیریت اطلاعات بهداشتی خوندم.
و اما در مورد کنکور انفور ماتیک پزشکی امروز
من ریاضی هاشو همش رو زدم و خیلی هم ساده بود؛ امار هم 6 تا نزدم بقیش رو زدم و مطمئن
ساختمان داده با برنامه نویسی هم نسبت به پارسال خیلی ساده بود و من تونستم بیشتر سوالاتش رو بزنم
اما در مورد مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی:
من این درس رو فقط همین هفته خوندم ولی خیلی سریع که همش سه تا کتاب رو خوندم و خوشبختانه تونستم 21 سوالش بزنم که توی دو یا سه تاش رو مطمئن نبودم.
اصابم از این درس بهم خورد مخصوصا که طراح به EHR گیر داده بود و ول کن نبود و من این رو هم نمی دونستم چیه
در مورد زبان تونستم 8 تا بزنم. نمی دونم این 8 تا کافیه یا نه.

دوستان نظرتون چیه در مورد من؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - shiva_sheida - 22-خرداد-1393

(22-خرداد-1393، 09:51 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام به همه بچه های گروه انفورماتیک پزشکی
یعنی همتون لیسانستون علوم پزشکی بوده ولی من نه . وزارت علوم بودم ان هم رشته ریاضی
راستش بخواین من سرباز هستم و اصلا نرسیدم بخونم و الان هم امدم مرخصی که امتحان بدم. فقط توی این هفته درس مدیریت اطلاعات بهداشتی خوندم.
من ریاضی هاشو همش رو زدم و خیلی هم ساده بود؛ امار هم 6 تا نزدم بقیش رو زدم و مطمئن
ساختمان داده با برنامه نویسی هم نسبت به پارسال خیلی ساده بود و من تونستم بیشتر سوالاتش رو بزنم
من این درس رو فقط همین هفته خوندم ولی خیلی سریع که همش سه تا کتاب رو خوندم و خوشبختانه تونستم 21 سوالش بزنم که توی دو یا سه تاش رو مطمئن نبودم.
اصابم از این درس بهم خورد مخصوصا که طراح به EHR گیر داده بود و ول کن نبود و من این رو هم نمی دونستم چیه

سلام
میشه لطفا سوالهایی که از مدیریت زدید و مطمین هستید درسته رو بگید؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - مهندس مهدوی - 22-خرداد-1393

(22-خرداد-1393، 10:05 عصر)shiva_sheida نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(22-خرداد-1393، 09:51 عصر)مهندس مهدوی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام به همه بچه های گروه انفورماتیک پزشکی

سلام
میشه لطفا سوالهایی که از مدیریت زدید و مطمین هستید درسته رو بگید؟
سلام دوستان
خواهشا جواب هایی که میزارید با دلیل باشه
من میخوام الان همه سوالات رو با دلیل بگذارم
اول از درس مدیریت انتخاب میکنم (بنابه درخواست یکی از بچه ها ) من انهایی که خیلی مطمئنم رو میگذارم
از آخر به اول
90 گزینه 1 (دلیل : فرمول نگاه شود ، فقط در مخرج کسر این فرمول در گزینه ها هست)
89 گزینه 2 (به فرمول نگاه کنید)
86 گزینه 1 (ایندکس پزشکان از لحاظ اماری، اطلاع رسانی، کمی)(که در اینجا دو گزینه 1 و 2 می توانند درست باشند ولی چون کاربرد اصلی را گفتن گزینه یک می شود)
85 گزینه 4 (مراجعه شود به قسمت پایانی کتابی که در مورد عمر پرونده پزشکی صحبت کردن)
84 گزینه 1 (مراجعه شود به سوال 55 ارشد سال 92)
83 گزینه 4 (ویژگی های ذاتی داده ها)
82 گزینه 1 (از متن سوال می شود فهمید که دنبال پیدا کردن ارتباط و مربوط بودن هستش)
79 گزینه 1 (مرگ 48 ساعت اولیه جز مرگ سازمانی نمی باشد پس باید از صورت و مخرج دو واحد کم کرد و ضرب در 100)
78 گزینه 4 ( با توجه به تعریف)
77 گزینه 1 (به تعریف ترمینال دیجیت توجه شود )
76 گزینه 2 (به فرمول چرخه اشغال تخت مراحعه شود)
66 گزینه 4 ( ابزار های برای انالیز سیستم)
65 گزینه 2 ( ویزگی انبار داده را نگاه کنید)
63 گزینه 1 ( مراجعه شود به کتابی که در مورد درخت تصمیم توضیح میدهد)
58 گزینه 2 ( واضحه)
56 گزینه 4 (من این سوال باتوجه به سوال های چند سال قبل زدم)
-------------------------------------------------------------------------------------------
اما سوالاتی رو که با قطعیت کمتری زدم ( سه تا شو نزدیک به 98 درصد مطمئنم)
46 گزینه 1
71 گزینه 4
75 گزینه 4
80 گزینه 1
87 گزینه 1

سوالات ریاضی و امار ( من خودم همش رو با راه حل بدست اوردم) ( اگر دوستان فکر میکنه که سوالی رو اشتباهی جواب دادم میتونه نظرش بگه من براش اثباتش میارم)

91 گزینه 3
92 گزینه 1
93 گزینه 2
94 گزینه 3
95 گزینه 1
96 گزینه 3
97 گزینه 4
98 گزینه 4
99 گزینه 1
100 گزینه 2
101 گزینه 4
102 گزینه 3 ( البته جواب گزینه کاملا دقیق نیست ولی جواب همین گزینه است، باید میشد e به توان 2/3)
103 گزینه 3 ( سری تلسکوپی)
104 گزینه 2 ( مشتق ضمنی)
105 گزینه 3
-----------------------------------------------------------
آمار
انهایی که خودم زدم
106 گزینه 1 (صد در صد مطمئن نیستم)
108 گزینه 4 (داده ها در عددی ضرب شوند واریانس در مربع ان عدد ضرب می شود)
110 گزینه 1 ( باتوجه به اینکه میانگین و واریانس در پواسون یکی هستند)
114 گزینه 2
115 گزینه 1
116 گزینه 1 (اعداد را از کوچیک به بزرگ بدون حذف عدد مشترک مرتب کنید)
117 گزینه 3 ( به امار در مورد درجه ازادی کای دو مراجعه شود)
118 گزینه 4 ( مثال عددی بزنید)
119 گزینه 3
دوستان بقیه سوالات امار نزدم یعنی نتونستم اگه کسی بقیه جواب های امار میدونه بگذارد.

منتظر نظرهای شما هستم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 22-خرداد-1393

سوال 99 من گزینه 3 زدم که الان بررسی کردم از سر حول و شتاب یادم رفته انتگرال بگیرم!!! اشتباه شده! و گرینه یک درست می شود.

اما سوال 101 شما اشتباه حل کردین. گزینه 3 می شود.
سوال 102 هم گزینه 1 می شود.

برنامه نویسی
دوستان من در این درس سوالاتی رو که خودم زدم با دلیل میگذارم
هرکدوم از سوالات از نظر شما درست نبود جوابتون رو با دلیل بگید با تشکر

سوال 1 گزینه 2 (درون وایل میگه تا زمانی که p* درسته یعنی تا زمانی که به نول نرسیدیم، اشاره گر یکی یکی جلو میره بقیش هم واضحه)
سوال 2 گزینه 3
سوال 4 گزینه 1(به خط بعد از for نگاه کنید)
سوال 5 گزینه 3 (وقتی میگه i+j=11بشه یعنی درایه های قطر فرعی پس این درایه ها باید یک بشوند و مابقی صفر)
سوال 6 گزینه 1 (می دانیم که نماد پایان رشته نول هست، پس رشته تا جایی چاپ می شود که به نول برسد)
سوال 7 گزینه 4 ( خودم با توجه به حس ششم زدمBig Grin)
سوال 8 گزینه 4 (دو تا for به اندازه mn تکرار میشه و while هم تکرار داره)
سوال 9 گزینه 3 ( اول f اجرا میشه بعد n چاپ میشه)
سوال 10 گزینه 4 ( با توجه به اینکه شرط اول چیزی برنمی گردونه که بنظرم اشتباه تایپی هستش مقدارش یک بوده چون اگر به گزینه ها و شرط دوم نگاه کنید به این نتیجه میرسید)
سوال 11 گزینه 2 ( اگر وقت دارید اول به میانوند و سپس پسوند تبدیل کنید)
سوال 12 گزینه 1 ( مراجعه کنید به سوال 2 سال 92)
سوال 13 گزینه 2 ( من این سوال رو با توجه به سوال های 16 و 39 زدم. این سه تا سوال رو باهم یک جوری ترکیب کردم)
سوال 14 من نزدم چون از نظر من مشکل داشت زیرا اصلا k معرفی نشده بود. حالا اگر فرض کنیم در خط دوم مقدار k برابر i باشد گزینه 2 می شود.
سوال 15 گزینه 3 ( برنامه را اجرا کنید)
سوال 16 گزینه 4 ( سوال 13 و 39 نگاه کنید)
سوال 17 گزینه 1 ( برنامه را اجرا کنید)
سوال 18 گزینه 1
سوال 19 گزینه 2 ( برنامه اجرا)
سوال 20 گزینه 2 ( درخت کمی مشکل داره، چون دودویی نیست)
سوال 21 گزینه 3 ( مطمئن نیستم)
سوال 23 گزینه 3 ( فقط به عنصر سوم یکی اضافه میشه)
سوال 24 گزینه 2 ( اجرا کنید)
سوال 25 گزینه 2 ( یکی از سوالات ارشد سال های قبل)
سوال 26 گزینه 1 (سوال 28 سال 92)
سوال 27 گزینه 2 ( مطمئن نیستم)
سوال 29 گزینه 3
سوال 30 گزینه 3
سوال 31 گزینه 2 ( من این گزینه رو زدم ولی دوستان دیگر گزینه 3 رو زدن)
سوال 32 گزینه 1( خاصیت لیست پیوندی)
سوال 33 گزینه 3 یا 4 ( باتوجه به شروع ارتفاع از صفر یا یک بیشتر منابع معتبر از صفر شروع کردن)
سوال 34 گزینه 2( باتوجه به برنامه ای که توی کتاب تست دیده بودم ، خب ولی کمی شک دارم)
سوال 35 گزینه 2 (میدانیم در پشته اولین داده ورودی اخرین داده خروجی است، در ارایه از ابتدا به انتها پر میشود حال اگر داده ها را از ابتدا درج کنیم و به انتها برسیم و از اخر شروع به حذف کنیم مثل پشته عمل کردیم)
سوال 36 گزینه 1 ( مطمئن نیستم)
سوال 37 گزینه 1
سوال 38 گزینه 2
من این ها رو توی کتاب تست دیدم ولی شاید درست نباشن
40 گزینه 1
41 گزینه 4 ( اول گزینه 1 زدم ولی تصحیح کردم )
42 گزینه 1
43 گزینه 3 ( مطمئن نیستم)
بنظرم سخت ترین سوالات مربوط به سوال های 44 و 45 هست
من اول که 44 خوندم گزینه 2 رو زدم
ولی وقتی سوال 45 خوندم دیدم این دو سوال شبیه هم هستن
اگر بخوایم 44 گزینه 2 بزنیم پس باید 45 رو هم باید شبیه سوال 44 حل کنیم که جوابش توی گزینه ها نیست
من سوال 44 و 45 گزینه 4 زدم ( نمی دونم چقدر درسته)
حل سوال 102

lim(1+2x)^1/3x=lim e^[(1/3x)ln(1+2x)]=lim e^[(1/3x)*2x]=e^2/3

من از هم ارزی استفاده کردم
من نمونه این سوال رو خیلی حل کردم ( برای کنکور mba)

سوال 101 گزینه 4 میشه ( برای هر مقدار x مقدار sinx بین صفر و یک هستش) کسی هست یک مقدار بگه که sinx بین بازه صفر و یک نباشه؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 23-خرداد-1393

اقای مهندس مهدوی. امیدوارم کنکور موفق باشید.

سوال 101 را در تایپک زیر برای جواب شما مثال نقص زدم که به تایپک مربوطه مراجعه کنید به ادرس زیر :

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

در مورد سوال 102 تا وسط راه حل درست رفتین. اما نمی بایست از هم ارزی در این قسمت استفاده کنید! شرایط استفاده از هم ارزی در اینجا برقرار نیست. به این قسمت رسیدن می بایست حد می گرفتین که بینهایت بر بی نهایت می شد و می توانستین هوپیتال بگیرید. از قسمت زیر به بعد می بایست هوپیتال بگیرید

lim e^[(1/3x)ln(1+2x)]

که اگر هوپیتال بگیرید. حاصل هوپیتال عدد تقسیم بر بینهایت می شود که صفر می شود و e به توان صفر هم 1 می شود. خودتان هوپیتال بگیرید حل کنید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - مهندس مهدوی - 23-خرداد-1393

خانم مهندس
شما نمودار sin u را ببینید همیشه کراندار هست حال کلید می اید و جواب این دو سوال میبینیم.
اما سوال 102 که شما گفتین
بی نهایت به توان صفر مبهم می باشد و روش حلش همبه همان صورتی که گفتم هست. میتونید نمونش رو در سوالات سال های قبل رشته های mba مهندسی صنایع گرایش سیستم ببینید از این تیپ سوالات خیلی فراونه
حتی میتونید توی اینتر نت هم سرچ کنید
حال شما در مورد تست های مدیریت و برنامه نویسی نظر بدهید کدوم ها رو اشتباه زدم؟

اگه مهندس نوشتم به خاطر اینکه ارشد مهندسی صنایع دارم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fskh - 23-خرداد-1393

من خانم نیستم اقا هستم!!!Big GrinBig Grin

ببنید اقای مهندس مهدوی من فقط نظرم را در مورد این دو سوال شما دادم. نمی خواستم ناراحتتون کنم. اما این دو سوال را مطمئنم. بازم کلید حرف اخر را می زنه. شاید شما درست بگی. به هر حال اون چیزی به ذهن من رسید این بود.

ان شاالله که موفق بشین.

راستش روی مدیریت نظر خاصی روی جواباتون ندارم. اما جواب های ساختمان داده شما فکر کنم چند تایی اشتباه زدی. که اگر در همین تایپک از اول شروع کنی. بچه ها کلید گذاشتن. مثلا سوال 9 اشتباه هست 1 میشه. چرا 1 میشه چون همین الان برنامه اش را بنویس. ببین چی چاپ می کنه! و چند تا دیگه از جوابات هم اشتباه هست.
در ضمن شما اقای مهندس مهدوی می گید نمودار sinu را نگاه کنم که در بازه 0 تا 1 کراندار هست. حرف شما در مورد sinx برقرار هست نه گزینه چهار که کمانش 1 بر x هست!!!!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - مهندس مهدوی - 23-خرداد-1393

ببخشید که جنسیتتون متوجه نشدم

اقای مهندس شما سوال 9 کدوم گزینه رو زدین؟
تابع F که کاری نمی کنه فقط به سمت f(1)l میره.
اجرا کنیمش
n=16 n>1 f(8)l چاپn
n=8>1 f(4)l چاپn
و به همین ترتیب
میتونید بگید مشکلش چیه؟