انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - soheila - 15-خرداد-1392

(15-خرداد-1392، 10:31 عصر)soheila نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(15-خرداد-1392، 09:59 عصر)abivard نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*56 = ب
79 = ج
88 = ج
جواب سوالهای:
85
86
74
63
ممنون میشم
63-ج

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pristine - 15-خرداد-1392

(13-خرداد-1392، 04:29 عصر)mina9090 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 02:50 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 02:11 عصر)mina9090 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام .بااین درصدا نمره چند میشه؟احتمال قبولی هست؟
مدیریت 48
زبان 45
کامپیوتر46
ریاضی36
نمره شما 200 است شما هم شانس خوبی دارین

شما مطمئنید؟؟؟ آخه من همه در صدام زیر 50 است!!
با 200 دانشگاه فناوری های نوین تهران قبول میشم؟
دوست عزیز نمره کل شما طوری که احتمال قبولی خوبی دارین ولی اینکه کدام اولویتتون قبول بشین من نمیتونم نظری بدم
امسال متاسفانه یا خوشبختانه نمره ها خیلی بالاست بنابراین نمرات سالهای قبل نمیتونه معیاری برای امسال باشه البته به نظر من
(13-خرداد-1392، 12:28 عصر)شمس1 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ساختمان 30درصد
مدیریت 63 درصد
ریاضی 40 درصد

احتمال قبولی هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
یکی جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمره شما 165.5 است
در مورد قبولی نمیشه نظر داد امیدوارم قبول بشین

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - msh6080 - 16-خرداد-1392

(15-خرداد-1392، 10:55 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(15-خرداد-1392، 09:38 عصر)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
مدیریت پاسخ 56 و 79 و 88 چه می شود؟

این درصدها به چه ترتیب هستند؟ به ترتیب دروس دفترچه است؟

سلام
معلوم بود خسته بوديد
اينا درصد نيست شماره سوال است كه جوابشون را مي خواستمBig GrinBig GrinBig Grin

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - ehsanmode - 17-خرداد-1392

عید دوستان مبارک باشه
بعد آزمون آن روز خیلی خوشحال بودم و فکر میکردم رتبه خیلی خوبی میارم ولی وقتی اومدم اینجا دیدم دوستان خیلی خوب جواب دادن پریشان شدم و این روزا اصلا طاقت هیچی رو ندارم دیشب طاقت نیاوردم و کل 31 کامت رو بدقت بررسی کردم و حتی کامنتهای پارسال را بررسی کردم تا الان حدود 10 نفر نمره بالای 200 و 5 نفر نمره بالای 190 و 3 نفر نمره بالای 180 و 4 نفر نمره بالای 170 آورده نمره خودم 190
وقتی 15 نفر در این سایت بالاتر از من زدن یعنی احتمال زیاد 30 نفر دیگه هم هست که تو این سایت نیومده و نمره شون بالاتر از من است و این یعنی آب سردی رو پیکر بی دقتان!!!!!!ShyShyShy

سلام - تجربه نشان داده است اکثر کسانی که خوب امتحان می دهند عضو این سایت هستند و نمرات خود را در این سایت وارد می کنند . پس خیلی نگران نباشید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Vahid_Farahmandian - 17-خرداد-1392

درود بر دوستان تلاشگر
عزیزان آرزوی قبولی در کنکور رو دارم برای همتون(تعارف ایرانی، آخه فقط 40-50 تا میتونن قبول بشن مرد مومن همه که نمیشه!!:-) ) به هر حال.
عزیزانی که آب سرد بر پیکره اونا این روزا ریخته میشه، دوستانی که آب گرم ریخته میشه روشون، دوستانی که خشک هستند و آب نمیریزه روشون، تا زمانیکه کارنامه ها نیان هیچ چیز قابل فهم نیست.
یه مثال عینی میزنم،:
سال پیش ما رفتیم تو این تخمین رتبه شرکت کردیم، و اگر اشتباه نکنم(مدارکش تو سایت موجوده) رتبم روزای آخر به نزدیکی 40-45 رسید...منم دیگه رفتم تو فاز آب سرد و این چیزا...ولی وقتی کارنامه ها اومد دیدم رتبم 30 شده...!!! این یعنی بعضی عزیزان(هیچ منظوری روی هیچ کس ندارما...) کارشناس مازوخیسم هستند و بعضا درصدای اشتباه میگن و بعضا چندین بار با حالت های مختلف درصدای خودشون رو اعلام میکنن و این باعث میشه در کل فضای منفی حاکم بشه...!
این از این...
در مورد رتبه و نمره و ... هم به یاد داشته باشید که هیچ وقت این چیزارو با سال های پیش مقایسه نکنید...شاید شما نمرتون 200 بشه...این نمره سال پیش انتخاب اول قبول میشد...ولی هیچ تضمینی نیست مسال هم قبول بشه...شاید 50 نفر باشن که نمرشون بالای 200 باشه اونوقت نمره 200 مردود میشه و شایدم همه داوطلبا نمرشون 100 باشه...اونوقت شما با نمره 101 رتبه 1 میشی...پس خواهشا با سال های دیگه مقایسه نکنید. اصلا چه اصراری دارید که هی استرس بگیرید و در موردش فکر کنید..الان که کنکور تموم شده..گیرم که نمرتون بشه n..n از 0 تا یک میلیون..چه کاری از دست شما بر میاد؟؟؟؟مثلا نمرتون کم بشه میتونید بپرید سازمان سنجش و چند تا سوال دیگه جواب بدید؟؟؟
خوش باشید عزیزان من....خوش..اگر تلاش کردید و تلاش شما بین 50 تلاشگر اصلی بوده باشه حتما قبول میشید..
ایشالله همتون رو سال بعد دانشگاه مدرس میبینم

اینم یه شعر که امیدوارم سرلوحه این روزاتون بشه:
خیام اگر ز باده مستی خوش باش
با لاله رخی اگر نشستی خوش باش
چون عاقبت کار جهان نیستی است
انگار که نیستی چو هستی خوش باش

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - لیلی عباسی - 17-خرداد-1392

من چند روز پیش بیکار بودم نشستم جوابای بچه ها رو با هم مقایسه کردم دیدم بعضی از دوستان که درصدای 70 یا 80درصد اعلام کردن با توجه به افراد دیگه سایت که جواب سوالاتا رو گذاشتن ممکنه حتی درصدشون برسه به 60 بنابراین فردا خیلیا متعجب میشن شاید حتی ما هم همینطور چاره ای نداریم جز اینکه صبر کنیم و امیدمون به خدا باشه فقط از خدا میخام کسایی رو که یه سال یا حتی 6ماه وقت گذاشتن و واقعا درس خوندن بیشتر در نظر بگیره چون سوالات برنامه نویسی اسون بود خیلیا راحت تونستن جواب بدن اگه سوالات مثل سال گذشته سخت بود وضعیت بهتر بود اینو میزارم رو حساب شانس دیگه کاریش نمیشه کرد

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Vahid_Farahmandian - 17-خرداد-1392

(17-خرداد-1392، 12:50 عصر)لیلی عباسی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من چند روز پیش بیکار بودم نشستم جوابای بچه ها رو با هم مقایسه کردم دیدم بعضی از دوستان که درصدای 70 یا 80درصد اعلام کردن با توجه به افراد دیگه سایت که جواب سوالاتا رو گذاشتن ممکنه حتی درصدشون برسه به 60 بنابراین فردا خیلیا متعجب میشن شاید حتی ما هم همینطور چاره ای نداریم جز اینکه صبر کنیم و امیدمون به خدا باشه فقط از خدا میخام کسایی رو که یه سال یا حتی 6ماه وقت گذاشتن و واقعا درس خوندن بیشتر در نظر بگیره چون سوالات برنامه نویسی اسون بود خیلیا راحت تونستن جواب بدن اگه سوالات مثل سال گذشته سخت بود وضعیت بهتر بود اینو میزارم رو حساب شانس دیگه کاریش نمیشه کرد
دوستان کسی اگر بتونه مدیریت و ساختمان رو 70-80 بزنه (فرض محال بنابر سابقه) میتونه مطمئن باشه که دکتری رو میتونه بورس بگیره هم از داخل هم از خارج...70-80 تو مدیریت من بعید میدونم کسی بتونه بزنه مگر 1-2 نفر در کل سوابق کنکور

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - ehsanmode - 17-خرداد-1392

(17-خرداد-1392، 12:23 عصر)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*درود بر دوستان تلاشگر
عزیزان آرزوی قبولی در کنکور رو دارم برای همتون(تعارف ایرانی، آخه فقط 40-50 تا میتونن قبول بشن مرد مومن همه که نمیشه!!:-) ) به هر حال.
عزیزانی که آب سرد بر پیکره اونا این روزا ریخته میشه، دوستانی که آب گرم ریخته میشه روشون، دوستانی که خشک هستند و آب نمیریزه روشون، تا زمانیکه کارنامه ها نیان هیچ چیز قابل فهم نیست.
یه مثال عینی میزنم،:
سال پیش ما رفتیم تو این تخمین رتبه شرکت کردیم، و اگر اشتباه نکنم(مدارکش تو سایت موجوده) رتبم روزای آخر به نزدیکی 40-45 رسید...منم دیگه رفتم تو فاز آب سرد و این چیزا...ولی وقتی کارنامه ها اومد دیدم رتبم 30 شده...!!! این یعنی بعضی عزیزان(هیچ منظوری روی هیچ کس ندارما...) کارشناس مازوخیسم هستند و بعضا درصدای اشتباه میگن و بعضا چندین بار با حالت های مختلف درصدای خودشون رو اعلام میکنن و این باعث میشه در کل فضای منفی حاکم بشه...!
این از این...
در مورد رتبه و نمره و ... هم به یاد داشته باشید که هیچ وقت این چیزارو با سال های پیش مقایسه نکنید...شاید شما نمرتون 200 بشه...این نمره سال پیش انتخاب اول قبول میشد...ولی هیچ تضمینی نیست مسال هم قبول بشه...شاید 50 نفر باشن که نمرشون بالای 200 باشه اونوقت نمره 200 مردود میشه و شایدم همه داوطلبا نمرشون 100 باشه...اونوقت شما با نمره 101 رتبه 1 میشی...پس خواهشا با سال های دیگه مقایسه نکنید. اصلا چه اصراری دارید که هی استرس بگیرید و در موردش فکر کنید..الان که کنکور تموم شده..گیرم که نمرتون بشه n..n از 0 تا یک میلیون..چه کاری از دست شما بر میاد؟؟؟؟مثلا نمرتون کم بشه میتونید بپرید سازمان سنجش و چند تا سوال دیگه جواب بدید؟؟؟
خوش باشید عزیزان من....خوش..اگر تلاش کردید و تلاش شما بین 50 تلاشگر اصلی بوده باشه حتما قبول میشید..

مرسی جناب فرهمندیان از نوع نگرشتون ممنونم من پارسال تو کامنتا بودم یادمه میگفتی میخای بری سربازی و ناامیدشده بودی و بچه ها بهت روحیه میدادن بازم ممنونم
امسال برنامه نویسی رو خیلی آسون داده بودن و باورم نمیشد که آسون دادن همش دنبال نکته انحرافی تو سوالات بودم ولی نگو خبری نیست و گلابی دادن!!!!! منم با بزرگ فکر کردن به سوالات از 35تا 8تا راو خوراک سیستم غلط خوری کردم

(17-خرداد-1392، 12:23 عصر)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*درود بر دوستان تلاشگر
یه مثال عینی میزنم،:
این از این...

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 19-خرداد-1392

عجب فراز و فرود محسوسی داشت اینجا...!!!!