انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - memolmemol - 14-خرداد-1392

من انصافا فك ميكنم بعضي از دوستان فقط دارن جو رو متشنج ميكنن. دوست من براي مديريت فقط يه كتاب خونده بود و زبان رو هم بلد نبود وقتشو گذاشته بود روي ساختمان و رياضي و خب بالا هم زده اما اگه دوتا ديگه رو رها نميكرد به اين دوتا نميرسيد اما بعضي دوستان هستن كه همه درسها يا سه تا رو ميفرمايند خيلي بالا زدن كه به نظرم منطقي نيس. البته اين فقط نظرمه و ميتونه غلط باشه

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - lovin - 14-خرداد-1392

با سلام و خسته نباشید
کنکور اونطوری که فکر می کردم نبود
حس میکنم به جز مدیریت و ریاضی سوالات غیر استاندارد بودند
برنامه نویسی که در حد کاردانی بود
اما من که خودم استرس شدید داشتم و همین باعث شد اشتباهات کوچکی کردم که رتبه امو شکست
نمیدونم قبول شم یا نه فقط فکر میکنم خیلی چرت و اسان بود و سوالات تکراری

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - vmirzajani - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 01:27 عصر)mojix نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بچه ها سوال 59 تو چه منبعیه؟
مربوط به کدگذاری میشه ؟
ما که کدگذاری نداریم !!!
مربوط به بارکد
نماد شناسی 98 قابلیت فشرده سازی داره و برای بارکدهای طولانی مناسبه

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mojix - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 06:49 عصر)vmirzajani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(14-خرداد-1392، 01:27 عصر)mojix نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بچه ها سوال 59 تو چه منبعیه؟
مربوط به کدگذاری میشه ؟
ما که کدگذاری نداریم !!!
مربوط به بارکد
نماد شناسی 98 قابلیت فشرده سازی داره و برای بارکدهای طولانی مناسبه

تو چه منبعیه؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - fater - 14-خرداد-1392

ای کاش یکم،فقط یکی دو ماه خونده بودم.... میتونستم راحت ریاضی و ساختمان را بالای نود بزنم،همینطور مدیریتو اگر یکم خونده بودم راحت میشد 80 بزنی..زبانم اگر یکم لغت پزشکی خونده بودم خیییلی خوب بود.
در کل اینطوری فک کنم زدم
ساختمان:62 درصد
ریاضی: 36درصد
زبان :33 درصد
مدیریت: 33 درصد
ایکاش قبول نشم!!!! بعید میدونم تا شهریور کارشناسیم تموم بشه....
اگر میدونستم اینهمه نمیزدم...
قبل کنکور برام خیلی مسخره بود که هیچی نخوندم و میرم سر جلسه...
اما انگار چون هیچ استرسی نداشتم از تمام پتانسیلم استفاده کردم...
خدا بخیر کنه...

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mina9090 - 14-خرداد-1392

مثل اینکه بهتره به سال دیگه فکرکنم...من نمرم حدود 195 تا 200 میشه....ولی با این همه درصدای خوب فکرمیکنم امسال پایین ترین نمره قبولی 210ویا حتی 220 باشه!!!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Shahab Ebrahimi - 14-خرداد-1392

سلام به همه ی دوستان خوب و زحمتکشم!
صفحات رو یه نگاهی کردم حس شور و هیجان واقعا موج میزنه، کنکور دادن خیلی سخته اما سختتر از اون منتظر نتیجه بودنه!
بنا به تجربه ی قبلیم، به همه ی عزیزان پیشنهاد میکنم که از اینجا به بعدشو بسپارند دست اوس کریــــــــــــــــم ، خودش میدونه چیکار کنه و بی خودو بی جهت خودشونو با افکار مسخره اذیت نکنن!
با آرزوی موفقیت برای تک تکتون!!!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - arash_65 - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 08:12 عصر)Shahab Ebrahimi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام به همه ی دوستان خوب و زحمتکشم!
صفحات رو یه نگاهی کردم حس شور و هیجان واقعا موج میزنه، کنکور دادن خیلی سخته اما سختتر از اون منتظر نتیجه بودنه!
بنا به تجربه ی قبلیم، به همه ی عزیزان پیشنهاد میکنم که از اینجا به بعدشو بسپارند دست اوس کریــــــــــــــــم ، خودش میدونه چیکار کنه و بی خودو بی جهت خودشونو با افکار مسخره اذیت نکنن!
با آرزوی موفقیت برای تک تکتون!!!

سلام یه همگی

آقای ابراهیمی راست میگه
بیخیال همه چیز بشین و برین خوش بگذرونین
شما همه ی تلاشتونو کردین (یا نکردین!!!) دیگه وقت استراحته و همش دنبال جواب گشتن فایده نداره تا نتایج بیاد به هیچ چیز فکر نکنید

ایشالله هرکی که تلاش درست و هدفمند داشته موفق میشه
RoseRoseRose

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 14-خرداد-1392

سلام
چقدر جالبه امسال میانگین درصدای بالا از بالاترین درصد قبولی خیلی از سالای پیشم بیشتره!!!
خب امیدوارم همه موفق باشن
ولی نمی فهمم!!!!
من که با این شرایط و درصد بچه ها بیخیال قبولی شدم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mina9090 - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 10:32 عصر)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
به نظر من تا اعلام کلیدها در مورد سوالات غلط بحث نماییم تا سوالات غلط را حذف نماییم

دوستان آیا به نظرتان سوال 28 و 29 قطعا غلط اند؟
طبق نظر دوستان 28 غلط نیست
اما آیا می توان در یک خط هم جایگزینی داشت هم بعدش عبارت منطقی؟
ممنون

دوستانی که درصدشان بالا شده
ممنون می شوم کلید درس هایشان را بگذارند در سایت
در ضمن به نظر منم رقابت خیلی بالاست و حتی یک سوالم خیلی تاثیر دارد

منم میگم 28 و29 دوتاش غلطه.