انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - ehsan_haqdoost - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 09:46 صبح)memolmemol نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام! من نمرمو محاسبه كردم دقيقا ميشه 183. به نظرتون شانسي دارم؟ اخه من بچه هايي رو ميبينم كه نمرشون هوش از سر ادم ميپرونه!!! 250 يا 203.

دوست عزیز پارسال با 192 رتبه 6 آوردن . به نظر من شما قبول میشین .

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - memolmemol - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 10:26 صبح)ehsan_haqdoost نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(14-خرداد-1392، 09:46 صبح)memolmemol نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام! من نمرمو محاسبه كردم دقيقا ميشه 183. به نظرتون شانسي دارم؟ اخه من بچه هايي رو ميبينم كه نمرشون هوش از سر ادم ميپرونه!!! 250 يا 203.

دوست عزیز پارسال با 192 رتبه 6 آوردن . به نظر من شما قبول میشین .
آخه من امروز چه اينجا و چه توي سليت علوم پزشكي افراد زيادي رو ديدم كه نمرشون فوق العاده بالست واقعا هم تعجب كردم هم ترسيدم!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - hadis.bhzadian - 14-خرداد-1392

سلام بچه ها
ساختمان داده:63%
ریاضی 54%
مدیریت:58%
زبان:0%
نمره علمی من چند میشه؟امیدی هست قبول شم؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pristine - 14-خرداد-1392

(13-خرداد-1392، 06:41 عصر)ehsan_haqdoost نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 01:18 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 12:59 عصر)ehsan_haqdoost نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من داده رو 84 ، ریاضی رو 50 ، مدیریت رو 0!!!!! و زبان رو 50 زدم.
به نظرتون رتبم چند میشه ؟ :D
نمره کل شما که 203 شده و به نظرم شانس قبولی خوبی دارین
اولویت دانشگاهیتون چیه؟

من راستش کنکور نرم افزار دادم امسال ، ولی رتبم 670 شد :( ....... می خوام واسه کنکور 93 نرم افزار هم بخونم ؛ مگه اینکه تهران قبول شم ......
البته شهید بهشتی رو هم می خواستم بزنم ولی شنیدم که خوابگاه نمیده !! واسه همین بی خیالش شدم ......
به نظرتون این رشته آینده داره ؟؟

تا آنجا که من تحقیق کردم و پرسیدم دانشگاه مشهد از همه بهتره هم استادای خیلی خوبی داره و هم سطح علمی دانشگاهش خیلی خوبه و اگر apply کردن براتون مهم باشه از آنجاییکه استادای تحصیل کرده کانادا و کشور های اروپایی داره میتونه خیلی کمک کننده باشه
راستی شما از چه شهری هستید؟
در مورد آینده این رشته پرسیده بودین که باید بگم از آنجاییکه تنها 4 ساله راه افتاده نمی شه با اطمینان حرف زد و باید ببینیم که چه تصمیماتی در سطح کلان برای گسترش این رشته گرفته می شود واقعیت این است باید منتظر بود و خوش بین
من هم رشته ام نرم افزار است و پر واضح است که ارشد کامپیوتر ارزشش بالاتره ولی خوب قبول شدنش هم سخت تر است

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - talkhoda - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 12:16 عصر)hadis67 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام بچه ها
ریاضی 54%
برو تو این لینک نوشته چه جوری محاسبه کنی
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
انقد استرس نداشته باش که نتونی نمرتم محاسبه کنی
نمرت حدودا میشه 211
نمیشه نمرات و درصدها رو با سال گذشته مقایسه کنی باید ببینی بقیه بچه ها امسال نمرشون تو چه محدوده ای بوده با این نمره پارسال تک رقمی میشدی البته همین امسال هم نمره خوبیه

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pristine - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 12:16 عصر)hadis67 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام بچه ها
ریاضی 54%
نمره شما 212 شده که نمره خیلی خوبیه تبریک میگم
ممکنه اولویت دانشگاه هاتون را بپرسم؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mojix - 14-خرداد-1392

بچه ها سوال 59 تو چه منبعیه؟
مربوط به کدگذاری میشه ؟
ما که کدگذاری نداریم !!!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - hadis.bhzadian - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 01:04 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
ریاضی 54%
نمره شما 212 شده که نمره خیلی خوبیه تبریک میگم
ممکنه اولویت دانشگاه هاتون را بپرسم؟

من حدودی محاسبه کردم،بر حسب جزه های خودم،جوابا بیاد ممکنه بالا یا پایین شهUndecided
اولویت:تهران،تربیت مدرس،شهید بهشتی،ایران،شیراز،مشهد

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - ehsan_haqdoost - 14-خرداد-1392

(14-خرداد-1392، 12:49 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 06:41 عصر)ehsan_haqdoost نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 01:18 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(13-خرداد-1392، 12:59 عصر)ehsan_haqdoost نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من داده رو 84 ، ریاضی رو 50 ، مدیریت رو 0!!!!! و زبان رو 50 زدم.
به نظرتون رتبم چند میشه ؟ Big Grin
نمره کل شما که 203 شده و به نظرم شانس قبولی خوبی دارین
اولویت دانشگاهیتون چیه؟

من راستش کنکور نرم افزار دادم امسال ، ولی رتبم 670 شد Sad ....... می خوام واسه کنکور 93 نرم افزار هم بخونم ؛ مگه اینکه تهران قبول شم ......
البته شهید بهشتی رو هم می خواستم بزنم ولی شنیدم که خوابگاه نمیده !! واسه همین بی خیالش شدم ......
به نظرتون این رشته آینده داره ؟؟

تا آنجا که من تحقیق کردم و پرسیدم دانشگاه مشهد از همه بهتره هم استادای خیلی خوبی داره و هم سطح علمی دانشگاهش خیلی خوبه و اگر apply کردن براتون مهم باشه از آنجاییکه استادای تحصیل کرده کانادا و کشور های اروپایی داره میتونه خیلی کمک کننده باشه
راستی شما از چه شهری هستید؟
در مورد آینده این رشته پرسیده بودین که باید بگم از آنجاییکه تنها 4 ساله راه افتاده نمی شه با اطمینان حرف زد و باید ببینیم که چه تصمیماتی در سطح کلان برای گسترش این رشته گرفته می شود واقعیت این است باید منتظر بود و خوش بین
من هم رشته ام نرم افزار است و پر واضح است که ارشد کامپیوتر ارزشش بالاتره ولی خوب قبول شدنش هم سخت تر است

من اهل ارومیه هستم . ترجیح می دم از تهران اونورتر نرم
من میخوام واسه دکتری apply کنم .
توی سایت های مختلف که نگاه کردم دیدم که میانگین درآمد سالانه کسی که کامپیوتر خونده 150.000 دلاره ! ولی کسی که medical informatics خونده فقط 45.000 دلاره !
و البته منظورم از آینده رشته ، توی اروپا و آمریکاس نه ایران.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - farzad67 - 14-خرداد-1392

دوستان. طبق اطلاعاتی این مدت به دست آوردم. از بچه ها و دوستان. نمرات امسال خیلی بالاتر رفته.

امسال واقعا رقابت سختی هست. شاید یک تست مشخص کنه کی قبول میشه کلی نه! هر چی خدا بخواد.