انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - asalasali - 11-خرداد-1392

salam
man rasht budam h
hodudan 10 nafar umade budan ke 7 nafar ta akhar neshestaun
un 2ta dustike goftan tu in site hastan kooshan? man un mu BELONDE hastam

engar hame too tehran azmun dade boodan
va hatman ghabooli ham faghat male unas
ma ke hamishe mazloom vaghe shodim Sad

asan arshad anformatic begirim chikareimUndecided

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - paaraand - 11-خرداد-1392

من درصدهام تقریبا حول و حوش درصدای پاینن جوری که از اینجا یاد گرفتم نمره کلی میشه 200 به نظرتون قبولم؟

ساختمان 40 درصد مدیریت 38.5 و ریاضی 35.5 و زبان صفر

به نظرتون قبولم؟ اصلا یه درصد احتمال شبانه هم وجود داره یا نه؟
کسی اگه مطمین میتونه حدس بزنه لطفا بهم بگه
نمره شما 137 می شود. اشتباه حساب کردید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - asalasali - 11-خرداد-1392

Ghabooli parand
negaran nabash
emtiyazet khoobeh

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mohsen_66 - 11-خرداد-1392

با سلام به همه دوستان

تا جایی که من اطلاع دارم اینکه یه درسی رو چند درصد زدین زیاد مهم نیست
بهتره به جای اعلام درصدا نمره ی کل رو بگین اینجوری بهتر میشه نسبت به
وضعیت خودمون تصمیم بگیریم

اینجوری که از اظهارات دوستان مشخصه کسی زبان رو خوب نزده
اگه کسی نسبت به جوابای زبان مطمئنه کلیداشو بذاره تا کمی امیدوار بشیم
کلید زبانی که من گذاشتم جواب لغت ها رو با اطمینان 90 درصد درستن چون با دیکشنری معنیاشو چک کردم اگه کسی جواب متن هارو بذاره ممنون میشویم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - maryam.raz - 11-خرداد-1392

دیگه بی خیال کلیدها بشید
بذارین کلیدها بیاد
یگانه خانم درصدات که بد نیست
خیلی ها از جمله من فکر می کردیم خ ساختمان زدیم ولی اکثرا همون 50 تا 60 شدن
ایشالله که قبول میشیم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - paaraand - 11-خرداد-1392

بعد محاسبات دقیق فهمیدم نمره کل میشه 127 یعنی قید قبولی رو بزنم
کاش کلیدای اصلی زود بیاد تا دقیق بفهمم چند میشم
CryingCryingCryingCryingCryingCrying

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - maryam.raz - 12-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 09:33 عصر)یگانه نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*درصدای منم
ساختمان 45
مدریت 50
ریاضی 60
زبان صفر
هیچ امیدی به قبولی ندارم چون من فقط تهران رو زدم
از دست خودم اعصابم خورده من فقط سر بی دقتی درصدامو از دست دادم دلم میسوزه من جوابشونو بلد بودمو فقط سر این که سوالا را تا اخر نخوندم از همشون یه شرطشو در نظر نگرفتم[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]سر جلسه فکر میکردم ساختمان و مدریت رو بالی 60 و ریاضی رو بالی 85 زدم ادم بمیره ولی حسی که من الان دارم رو نداشته باشه[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]
حیف این همه درس خوندنم این همه تلاش همش باد هوا رفت
یگانه جان وقت ویرایش انتخابها از 19 ممکنه
میتونی جای دیگه رو هم بزنی
غصه نخور همه بی دقتی کردن
بنطرمن که قبولی با این درصدهات ایشالله

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - یگانه - 12-خرداد-1392

(12-خرداد-1392، 12:30 صبح)maryam.raz نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 09:33 عصر)یگانه نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*درصدای منم
ساختمان 45
مدریت 50
ریاضی 60
زبان صفر
هیچ امیدی به قبولی ندارم چون من فقط تهران رو زدم
از دست خودم اعصابم خورده من فقط سر بی دقتی درصدامو از دست دادم دلم میسوزه من جوابشونو بلد بودمو فقط سر این که سوالا را تا اخر نخوندم از همشون یه شرطشو در نظر نگرفتم[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]سر جلسه فکر میکردم ساختمان و مدریت رو بالی 60 و ریاضی رو بالی 85 زدم ادم بمیره ولی حسی که من الان دارم رو نداشته باشه[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]
حیف این همه درس خوندنم این همه تلاش همش باد هوا رفت
یگانه جان وقت ویرایش انتخابها از 19 ممکنه
میتونی جای دیگه رو هم بزنی
غصه نخور همه بی دقتی کردن
بنطرمن که قبولی با این درصدهات ایشالله
مرسی گلم انشا الله تو هم قبولی
من نمیتونم شهر گه به غیر تهران برم
مرسی از اطلاعی که دادیRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - parisa_501 - 12-خرداد-1392

سلام... نمره هاتونو چطور محاسبه میکنین /؟؟ ایا ؟؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 12-خرداد-1392

(12-خرداد-1392، 07:35 صبح)parisa_501 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام... نمره هاتونو چطور محاسبه میکنین /؟؟ ایا ؟؟

سلام
(درصد برنامه نویسی *۱۳۵)+(درصد مدیریت*۱۳۵)+(درصدریاضی*۹۰)+(درصدزبان*۹۰)=نمره کل

درصدها را به صورت کسری با مخرج صد محاسبه کنید