انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - فرزانه کریمی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 07:33 عصر)m92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
من 35 تا ازبرنامه نویسی رو زدم مطمعنم درست بود
مدیریت هفت تا بلد بودم که دو تاش غلط شد
ریاضی 13تا زدم که همش درست بود به زبانم نرسیدم
متاسفم که رد میشم
این سوالات مدیریت رو اگه بچه ها میدونن از کدوم منبع بیشتر بود میشه لطف کنن بگن که سال بعد بخونم

سلام نمره شما حدودا 165 میشه. طبق سالهای گذشته لب مرز قبولی روزانه هستید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - myasthenia67 - 11-خرداد-1392

به نظر من چون برنامه نویسی دیگه خیلی ساده بود امسال نمرات بالا باشه و نمرات بالای 180 شاید شانس قبولی داشته باشن البته احتمالا.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - maryam.raz - 11-خرداد-1392

من الان با یکی از دوستام که تو برنامه نویسی خیلی قوی هست سوالارو چک کردم و 4تا غلط داشتم!!Sad
با این حساب درصد برنامه نویسی میشه 57 یعنی بیچاره شدمSad
مدیریت بین 48 تا 57
ریاضی هم 24 تا 30
زبان هم که نزدم
قبول نمیشم نه خانم کریمی؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - SAhrai - 11-خرداد-1392

برنامه نویسی 55% و ریاضی 48% و مدیریت 34% و زبان 0%...شما که اطلاع خوبی داری بگو لطفا ببینم با رتبه ی من سالهای پیش احتمال موفقیت بوده؟؟؟ امسال چطور؟؟مرسیییییی.....Rose..:-*

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - یگانه - 11-خرداد-1392

درصدای منم
ساختمان 45
مدریت 50
ریاضی 60
زبان صفر
هیچ امیدی به قبولی ندارم چون من فقط تهران رو زدم
از دست خودم اعصابم خورده من فقط سر بی دقتی درصدامو از دست دادم دلم میسوزه من جوابشونو بلد بودمو فقط سر این که سوالا را تا اخر نخوندم از همشون یه شرطشو در نظر نگرفتم[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]سر جلسه فکر میکردم ساختمان و مدریت رو بالی 60 و ریاضی رو بالی 85 زدم ادم بمیره ولی حسی که من الان دارم رو نداشته باشه[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]
حیف این همه درس خوندنم این همه تلاش همش باد هوا رفت
[عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif]

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 09:33 عصر)یگانه نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*درصدای منم
ساختمان 45
مدریت 50
ریاضی 60
زبان صفر
هیچ امیدی به قبولی ندارم چون من فقط تهران رو زدم
از دست خودم اعصابم خورده من فقط سر بی دقتی درصدامو از دست دادم دلم میسوزه من جوابشونو بلد بودمو فقط سر این که سوالا را تا اخر نخوندم از همشون یه شرطشو در نظر نگرفتم[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]سر جلسه فکر میکردم ساختمان و مدریت رو بالی 60 و ریاضی رو بالی 85 زدم ادم بمیره ولی حسی که من الان دارم رو نداشته باشه[عکس: crying.gif][عکس: crying.gif][عکس: crying.gif]
حیف این همه درس خوندنم این همه تلاش همش باد هوا رفت
[عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif][عکس: smile (9).gif]

یگانه جان خانومی وضعیت همه اینجوریه
کنکوره دیگه
ایشالا قبولی
ناراحت نباش

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Harika - 11-خرداد-1392

چقدر استرس دارین شماها. یه ذره به خودتون مسلط باشین. سیاهه لشکر هم کم نیست. به نظر من رقابت با 100 نفریه که خوندن. امیدوار باشین دست از این همه حساب کتاب و احتمالات هم بردارین. برید این سه ماه رو خوش باشید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 09:46 عصر)I_NAZ نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*چقدر استرس دارین شماها. یه ذره به خودتون مسلط باشین. سیاهه لشکر هم کم نیست. به نظر من رقابت با 100 نفریه که خوندن. امیدوار باشین دست از این همه حساب کتاب و احتمالات هم بردارین. برید این سه ماه رو خوش باشید.

من دیروز خیلی داغون بودم
هیشکی جرأت نداشت حتی باهام حرف بزنه
ولی امروز بهترم
آره خوندم
ولی گذشت دیگه چیکار کنم؟نمیشه که برگردونمش ،باید منتظر نتیجه باشیم
باید قبول کنیم
کنکور یعنی
1-درس خوند
2-کنتر استرس و هیجان
3- تنظیم وقت
هرکی سه تاشو داشت قبول میشه

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - soniya - 11-خرداد-1392

سلام دوستان تو یک روز 20 صفحه پر کردید؟
عذاب ندید خودتونو
منم با I-NAZ موافقم
برید راحت استراحت کنید بذارید کلیدها بیاد همه چیز مشخص میشه
همه تون موفق باشید

ی نفرو می شناسم از تیر 91 داره می خونه واسه این کنکور... حتی بیخیال کنکور علوم شد واسه این
ولی دیروز سر جلسه از 5 تا درس فقط به یکی و نصفی رسیده جواب بده....