انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - omid tarazi - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 01:03 عصر)hoosh234 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 01:01 عصر)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 12:51 عصر)hoosh234 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من تا سوال رو نبینم نظری نمیتونم بدم

سوال همراهم نيست
براتون فردا مي گذارم
تشكر
ممنون میشم
چرا غلط باشه ؟! می شه 5 دیگه

تستشم کردم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mehrnooosh - 11-خرداد-1392

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ی
راست میگی؟یعنی میشه؟بیچاره شدم بخدا این چندوقته
خدا از زبونت بشنوه
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
راستی میشه ضرایبو بهم بگید؟که خودم نمره مو حساب کنم؟
RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mrmoradi - 11-خرداد-1392

[b][b]*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[/b][/b]
ببخشیییییییییییییییییییییییییییییییییید
قصد توهین به شیرازی های عزیز نبود
فقط خواستم کمی مزاح کنم همین
و قول که دیگ[b]ه تکرار نشه[/b][/font][/color]
خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Wink

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Sep.H - 11-خرداد-1392

مرسی از همه دوستان و بحث های کارشناسانشون پیرامون درصدهای احتمالی من..
خداکنه بتونم مشهد قبول شم ولی به نظرم اصلا نمیشه کنکور امسال رو باپارسال مقایسه کرد چون هم شرکت کننده ها بیشتر بودن وهم آسون تر ازپارسال بود...
به هرحال امیدوارم همه بچه هایی که واقعا تلاش کردند به نتیجه مطلوبشون برسند و به لطف خدای مهربون اول مهر برن سرکلاسRose

RE: غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - msh6080 - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 01:23 عصر)looloo نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 01:03 عصر)hoosh234 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 01:01 عصر)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 12:51 عصر)hoosh234 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من تا سوال رو نبینم نظری نمیتونم بدم

سوال همراهم نيست
براتون فردا مي گذارم
تشكر

ممنون میشم

چرا غلط باشه ؟! می شه 5 دیگه

تستشم کردم

لطفا راه حلتان را بيان كنيد؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mehrnooosh - 11-خرداد-1392

راستی دوتا سوال دارم که شک داشتم بهش:
چرا 9و 42 ب درست میشه؟تو سوال 9 گفته اولویت ضرب کمتر از تقسیمه و اگر پرانتزبندی کنیم گزینه ی ج میشه
سوال 42 هم که کاراکتر یه بایتیه و float هم 4 بایتی . int هم 2 بایتیه چرا گزینه ی ب میشه؟بنظرتون الف نمیشه؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدیدRoseRoseRose

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pegetive - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 02:25 عصر)mehrnooosh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*راستی دوتا سوال دارم که شک داشتم بهش:
چرا 9و 42 ب درست میشه؟تو سوال 9 گفته اولویت ضرب کمتر از تقسیمه و اگر پرانتزبندی کنیم گزینه ی ج میشه
سوال 42 هم که کاراکتر یه بایتیه و float هم 4 بایتی . int هم 2 بایتیه چرا گزینه ی ب میشه؟بنظرتون الف نمیشه؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدیدRoseRoseRose
سوال 42: پوینتر از هر نوعی که باشه، 2 بایته
سوال 9 هم اگه دقت کنی گفته اولویت تقسیم بیشتره پس اول باید / بیاد بعد *

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pn1367 - 11-خرداد-1392

عاطفه جون شما که قبولی ناراحتیت از چیه؟!
نگران نباش با خیایلت راحت برو به زندگیت برس عزیزم
اصا هم فکر نکن زبان صفرزدی قبول نمیشی اصا مهم نیس
مهم اینه که بقیه درسات جبران کرده
همونطور که دوست عزیزمون خانم کریمی گفتن فقط و فقط به نمره بستگی داره و بس
پس خیالت راحت
منو امثال من باید غصه بخوریم که یکسال دیگم پشت این کنکور ارشد موندیم
چه این چه وزارت علوم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 02:41 عصر)pn1367 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*عاطفه جون شما که قبولی ناراحتیت از چیه؟!
نگران نباش با خیایلت راحت برو به زندگیت برس عزیزم
اصا هم فکر نکن زبان صفرزدی قبول نمیشی اصا مهم نیس
مهم اینه که بقیه درسات جبران کرده
همونطور که دوست عزیزمون خانم کریمی گفتن فقط و فقط به نمره بستگی داره و بس
پس خیالت راحت
منو امثال من باید غصه بخوریم که یکسال دیگم پشت این کنکور ارشد موندیم
چه این چه وزارت علوم

چرا پشت کنکور عزیز من؟
ایشالا همگی باهم شهریور از قبولیمون خوشحال میشیمWink

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pn1367 - 11-خرداد-1392

من فقط روزانه میخاستم و یا نهایتا شبانه
دوستمون گفتن احتمال قبولی تو بین المللو دارم با این وضع اقتصادی و هزینه بالای بین الملل که میشه ترمی حدود 3 توماان ارزش نداره بخام برم
ممنون دوست عزیز خدا از زبونت بشنوه