انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - hoosh234 - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:08 صبح)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
به نظرتون سوال 28 هم غلط نبود؟
حاصل مي شد 5 كه در گزينه ها نبود
دقت نماييد نوشته بود a=b
يعني مقدار b در a ريخته شود، == نبود كه بررسي نماييم برابرند يا نه ؟ اگر == بود جواب به دست مي آمد اما = تنها بود
و سوال ديگر در i(int) y/x

اول تقسيم مي كنيم بعد تبديل يا اول ايكس را تبديل مي كنيم بعد تقسيم؟
جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر
سوال چی بود؟

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pn1367 - 11-خرداد-1392

نمدونم دلم بسوزه که شکامو نزدم یا نه Sad
اگر میزدم شانس قبولیم بالا میرفت دلمم الان نمیسوخت کلی وقت گذاشتم رو حل سوالاتو اخر بخاطر شکم نزدم
خیلی دلم میسوزه از دیروز
تعداد غلطام کمه کاش همیناهم درست بودن مطمعن بودم قبول میشدم حداقل شبانه رو Sad
ای خدا اون از کنکور سراسری بهمنم اینم ازین که دلم خوش بود قبول میشم!آزمونام همه بالای 180 نمره میزدم
برنامه نویسیام 60 کمتر نمیشد!!!!!
ریاضیم کمتراز40 نمیشد
حساب میکردم با مقایسه رتبه های سال قبل رتبم کمتر از15 درمیومد
خیلی دلم داره میسوزه از دیروز

RE: غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - hoosh234 - 11-خرداد-1392

لطف میکنید بهم بگید این دو سوال چی بودن؟

مطمپنا حفظ سوال غلط در درصد گیری دخالت دارد
(11-خرداد-1392، 10:25 صبح)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
به نظرتون سوال 28 هم غلط نبود؟
حاصل مي شد 5 كه در گزينه ها نبود
دقت نماييد نوشته بود a=b
يعني مقدار b در a ريخته شود، == نبود كه بررسي نماييم برابرند يا نه ؟ اگر == بود جواب به دست مي آمد اما = تنها بود
و سوال ديگر در i(int) y/x

اول تقسيم مي كنيم بعد تبديل يا اول ايكس را تبديل مي كنيم بعد تقسيم؟
جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر

چون تبدیل یک تابع است، بالاترین اولویت رادر میان اعمال حسابی دارد

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - ajabfilmi - 11-خرداد-1392

یک درسی بنده از کنکور گرفتم! برای کنکور هیچ درسی رو حذف نکنید! کسی که درسی رو حذف میکنه شک نکنید نتیجه نمیگیره!
فقط و فقط در یک صورت درسی رو حذف کنید! در صورتی که اون درس خودش تک نباشه! مثل چی؟ الان مثلا ریاضی دو بخش هست. آمار و ریاضی. شاید یکی بگه من فقط آمار میرسم بخونم و دیگه بیخیال ریاضی بشه. اتفاقی که میافته اینه که درصد ریاضیش صفر نمیشه! درصد صفر بسیار بد هست. نباید درصد صفر درست کنید برای خودتون توی کنکور. کسی که صفر میزنه رتبه اش حتی اگر درصد بقیه درس هاش از یک فرد دیگه بالاتر باشه عقبتر میفته.
الان این نمونه رو ببینید که دو نفر اینجا نوشتن از درصداشون. (من نمیدونم چطوری با چه کلیدی درصد میگیرن ملت. ولی فرض میکنیم که اوکی هستن)
==================
مورد اول:
برنامه نویسی46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40

==================
مورد دوم:
برنامه نویسی 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0

==================
من صرفا از روی درصد و رتبه هایی که موسسه فاضل برای جلسه توجیهی کذایی که قبلا عرض کردم این نظر رو دارم میدم.
الان درصد مورد دوم بهتر هست. ولی زبانش رو صفر زده.
برنامه نویسی 14 درصد، مدیریت 12 درصد و ریاضی 17 درصد بهتر از مورد اول زده. ولی مورد اول احتمالا قبول میشه با این درصد ها و مورد دوم قبول نمیشه. یا اگر قبول بشه با رتبه پائین تری قبول میشه. توی اون جلسه توجیهی که بنده رفتم اون بنده خدایی که داشت توضیح میداد گفت اگر صفر زدید درسی (حتی زبان) قید قبولی رو بزنید. چندین کارنامه هم به عنوان شاهد و مدرک ارائه کرد. جالبه بدونید یکی از کارنامه ها که قبول نشده بود برنامه نویسی رو 85% زده بود ولی ریاضی رو صفر زده بود. حالا طبق چه فرمولی این وزارت بهداشت رتبه بندی میکنه خدا میدونه. ولی اگر بر اساس سیستم تراز بندی باشه احتمال بسیار قوی مورد دوم رتبه پائین تری نسبت به مورد اول داره با اینکه درصد بقیه دروسش بیشتر هست نسبت به مورد اول.
در ضمن اگر این بنده خدایی که مورد اول هست واقعا همین درصدهاش باشه به نظر من با احتمال 95% قبول هست. فقط به شرطی که تعداد شرکت کننده ها زیاد بوده باشه و ایشون قبول نمیشه. که اصلا محال هست. چرا؟
من از چند نفر پرسیدم سر جلسه که شما مدیریت خوندید؟ اصلا نمیدونستن چی هست حتی!
این کسایی که اومدن توی این سایت و الان دارن پست میزارن چند نفر از کل شرکت کننده ها هستن؟ آقاجان خود بنده اگر این سایت نبود به تکاپو نمیافتادم بشینم همین چند ساعتی که وقت گذاشتم رو صرف کنم و آماده بشم برای کنکور. (کم وقت گذاشتم. ولی اونقدری که وقتم اجازه داده وقت گذاشتمو قبول نشم یعنی وقت کم گذاشتم)
این ملتی که اینجا دارن بحث میکنن با هم سر درس ها اگر دروسی رو صفر نزده باشن (حتی 10% هم خوبه) به نظر من شانس بالای 70% برای قبولی دارن. پس ای کسانی که اینجا هستید و الان دارید پست میخونید، اگر درسی رو صفر نزدید امیدوار به قبولی باشید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 11:58 صبح)ajabfilmi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یک درسی بنده از کنکور گرفتم! برای کنکور هیچ درسی رو حذف نکنید! کسی که درسی رو حذف میکنه شک نکنید نتیجه نمیگیره!
فقط و فقط در یک صورت درسی رو حذف کنید! در صورتی که اون درس خودش تک نباشه! مثل چی؟ الان مثلا ریاضی دو بخش هست. آمار و ریاضی. شاید یکی بگه من فقط آمار میرسم بخونم و دیگه بیخیال ریاضی بشه. اتفاقی که میافته اینه که درصد ریاضیش صفر نمیشه! درصد صفر بسیار بد هست. نباید درصد صفر درست کنید برای خودتون توی کنکور. کسی که صفر میزنه رتبه اش حتی اگر درصد بقیه درس هاش از یک فرد دیگه بالاتر باشه عقبتر میفته.
الان این نمونه رو ببینید که دو نفر اینجا نوشتن از درصداشون. (من نمیدونم چطوری با چه کلیدی درصد میگیرن ملت. ولی فرض میکنیم که اوکی هستن)
==================
مورد اول:
برنامه نویسی46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40

==================
مورد دوم:
برنامه نویسی 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0

==================
من صرفا از روی درصد و رتبه هایی که موسسه فاضل برای جلسه توجیهی کذایی که قبلا عرض کردم این نظر رو دارم میدم.
برنامه نویسی 14 درصد، مدیریت 12 درصد و ریاضی 17 درصد بهتر از مورد اول زده. ولی مورد اول احتمالا قبول میشه با این درصد ها و مورد دوم قبول نمیشه. یا اگر قبول بشه با رتبه پائین تری قبول میشه. توی اون جلسه توجیهی که بنده رفتم اون بنده خدایی که داشت توضیح میداد گفت اگر صفر زدید درسی (حتی زبان) قید قبولی رو بزنید. چندین کارنامه هم به عنوان شاهد و مدرک ارائه کرد. جالبه بدونید یکی از کارنامه ها که قبول نشده بود برنامه نویسی رو 85% زده بود ولی ریاضی رو صفر زده بود. حالا طبق چه فرمولی این وزارت بهداشت رتبه بندی میکنه خدا میدونه. ولی اگر بر اساس سیستم تراز بندی باشه احتمال بسیار قوی مورد دوم رتبه پائین تری نسبت به مورد اول داره با اینکه درصد بقیه دروسش بیشتر هست نسبت به مورد اول.
در ضمن اگر این بنده خدایی که مورد اول هست واقعا همین درصدهاش باشه به نظر من با احتمال 95% قبول هست. فقط به شرطی که تعداد شرکت کننده ها زیاد بوده باشه و ایشون قبول نمیشه. که اصلا محال هست. چرا؟
این کسایی که اومدن توی این سایت و الان دارن پست میزارن چند نفر از کل شرکت کننده ها هستن؟ آقاجان خود بنده اگر این سایت نبود به تکاپو نمیافتادم بشینم همین چند ساعتی که وقت گذاشتم رو صرف کنم و آماده بشم برای کنکور. (کم وقت گذاشتم. ولی اونقدری که وقتم اجازه داده وقت گذاشتمو قبول نشم یعنی وقت کم گذاشتم)
این ملتی که اینجا دارن بحث میکنن با هم سر درس ها اگر دروسی رو صفر نزده باشن (حتی 10% هم خوبه) به نظر من شانس بالای 70% برای قبولی دارن. پس ای کسانی که اینجا هستید و الان دارید پست میخونید، اگر درسی رو صفر نزدید امیدوار به قبولی باشید.

خیلی خیلی ممنونم ازین همه امیدی که به من دادید
و ممنون از بحث کارشناسیتون

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pn1367 - 11-خرداد-1392

برنامه نویسی اینقدر وقتمو گرفتم البته مدیریت زمانمو داشتم ولی خوب وقتی یک دورکردم و سوالات زبانو سرسری نگاه کردم میتونسم بزنم اما ترسیدم چون من زبانم ضضعیفو ترسیدم همون چندتا هم اشتباه بزنمو وقتمو زیاد بگیره
براهمین ترجیح دادم برگردم و نصف سوالات برنامه نویسی که نتونستم بخونم و ریاضی که 5تاش مونده بود و بزنم تا بزارم رو زبانو وقتمو کلی بگیره و اینارو هم نزنم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - فرزانه کریمی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 11:58 صبح)ajabfilmi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یک درسی بنده از کنکور گرفتم! برای کنکور هیچ درسی رو حذف نکنید! کسی که درسی رو حذف میکنه شک نکنید نتیجه نمیگیره!
==================
مورد اول:
برنامه نویسی46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40

==================
مورد دوم:
برنامه نویسی 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0

==================

سلام - این صحبت که در جلسه توجیهی گفتند اگر فردی درسی را صفر بزنه باید قید قبولی را بزنه سخن نادرستی است. طریقه نمره دادن به این آزمون به این شیوه است:
جواب درست زبان 2.25+ امتیاز و جواب غلط زبان 0.75-
سایر دروس جواب درست 3+ و جواب غلط 1-
بدین ترتیب نمره کل حساب میشه و افراد از شاگرد اول تا اخر رتیه بندی می شوند. هیچ کاری هم به در صد و ضریب نداره.
ضریب در تعداد سوالها اعمال شده است.
هر چه نمره بالتر بیاری بهتره . مهم نیست این نمره را از چه درسی کسب کنی. بنابراین اگر یک درس را صفر بزنی و بقیه را خوب بزنی احتمال قبولی هست.
حاضرم با کسی که غیر از این می گوید مناظره کنم و آن کارنامه هایی را هم که نشان داده با هم نمره شان را حساب کنیم. علت عدم قبولی پایین بودن نمره کل بوده نه صفر درصد زدن یک درس.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 12:14 عصر)pn1367 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*برنامه نویسی اینقدر وقتمو گرفتم البته مدیریت زمانمو داشتم ولی خوب وقتی یک دورکردم و سوالات زبانو سرسری نگاه کردم میتونسم بزنم اما ترسیدم چون من زبانم ضضعیفو ترسیدم همون چندتا هم اشتباه بزنمو وقتمو زیاد بگیره
براهمین ترجیح دادم برگردم و نصف سوالات برنامه نویسی که نتونستم بخونم و ریاضی که 5تاش مونده بود و بزنم تا بزارم رو زبانو وقتمو کلی بگیره و اینارو هم نزنم

خب طبق نظرات کارشناس برنامه وضعیت شمام مثل منه و ی درصد صفر داری....

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - zr1362 - 11-خرداد-1392

سلام.
منم اول که از جلسه امدم فکر می کردم خوب زدم ولی الان.............Confused
در صد هام تقریبا 40 هست من پارسالم امتحان دادم مدیریت 60 زده بودم ریاضی 30 فقط برنامه نویسی کم زدم 20 متاسفانه قبول نشدم .امسال اسونتر بود ولی تعداد شرکت کنندگان بیشتر فکر نکنم قبول بشمSmile (9)
سوال 30 به نظرم همون ج)5 میشه چونکه (--x ) علامت -- بعد ازx هست پس از x مقدار کم نمی کنه.نظر شما چی هست؟

(11-خرداد-1392، 12:17 عصر)karimimedinfo نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
==================
مورد اول:
برنامه نویسی46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40

==================
مورد دوم:
برنامه نویسی 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0

==================

سلام - این صحبت که در جلسه توجیهی گفتند اگر فردی درسی را صفر بزنه باید قید قبولی را بزنه سخن نادرستی است. طریقه نمره دادن به این آزمون به این شیوه است:
جواب درست زبان 2.25+ امتیاز و جواب غلط زبان 0.75-
سایر دروس جواب درست 3+ و جواب غلط 1-
بدین ترتیب نمره کل حساب میشه و افراد از شاگرد اول تا اخر رتیه بندی می شوند. هیچ کاری هم به در صد و ضریب نداره.
ضریب در تعداد سوالها اعمال شده است.
هر چه نمره بالتر بیاری بهتره . مهم نیست این نمره را از چه درسی کسب کنی. بنابراین اگر یک درس را صفر بزنی و بقیه را خوب بزنی احتمال قبولی هست.
حاضرم با کسی که غیر از این می گوید مناظره کنم و آن کارنامه هایی را هم که نشان داده با هم نمره شان را حساب کنیم. علت عدم قبولی پایین بودن نمره کل بوده نه صفر درصد زدن یک درس.

ممنون از پیگیری و توجیح منطقیتون

ممنونم از دوستایی که آدمو امیدوار می کنن و نمیدونم چی باید بگم به کسایی که بعد از شک و ناراحتی دیروز تا امروز بدتر حال آدمو می گیرن
فکر می کنم منطقی ترین کار اینه که منتظر شد تا شهریور و گرفتن رتبه ها و آمیدوار بود به اینکه خدا لطف کنه و قبول شد
من و اکثر بچه ها تلاش خودمونو کردیم ، حالا اینکه دیروز سر جلسه چی پیش اومد ی درصدی شاید شانس دخیل بود ی درصد بالاتریم عدم تمرکز و استرس
امیدوارم با توجه به کنکور بقیه هرکی نتیجه تلاششو ببینه خودمم شامل کسایی باشم که تلاشم نتیجه داده
همه موفق باشید