انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - msh6080 - 11-خرداد-1392

سلام دوستان
به نظرتون سوال 28 هم غلط نبود؟
حاصل مي شد 5 كه در گزينه ها نبود
دقت نماييد نوشته بود a=b
يعني مقدار b در a ريخته شود، == نبود كه بررسي نماييم برابرند يا نه ؟ اگر == بود جواب به دست مي آمد اما = تنها بود
و سوال ديگر در i(int) y/x

اول تقسيم مي كنيم بعد تبديل يا اول ايكس را تبديل مي كنيم بعد تقسيم؟
جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - nd_sharif - 11-خرداد-1392

دیروز فکر می کردم یه جور دیگه تست زدم الان می بینم درصدام افتضاحه
درصدای من:
برنامه نویسی 60
مدیریت 35
ریاضی 16
زبان 7
مطمئنم از آخر اول میشم. خیلییییییییی داغونم. همه از الان دارن بهم تبریک میگن . میگن تو نفر اول کنکوری. از خجالت نمیدونم چی بهشون بگم
از بس تو کتابخونه نشستم و درس خوندم کمر درد گرفتم. این هم نتیجه این همه زحمات من...

برای همتون آرزوی موفقیت می کنم. قصد دارم تمام کتابام رو بسوزونم

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:11 صبح)sara_program نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دیروز فکر می کردم یه جور دیگه تست زدم الان می بینم درصدام افتضاحه
درصدای من:
برنامه نویسی 60
مدیریت 35
ریاضی 16
زبان 7
مطمئنم از آخر اول میشم. خیلییییییییی داغونم. همه از الان دارن بهم تبریک میگن . میگن تو نفر اول کنکوری. از خجالت نمیدونم چی بهشون بگم
از بس تو کتابخونه نشستم و درس خوندم کمر درد گرفتم. این هم نتیجه این همه زحمات من...

بیخیال بابا
بسوزونم یعنی چی؟
من چی بگم که دو ماهه خونه بابامم که درس بخونم مثلا و همه عالم و آدم فهمیدن کنکور دارم
ساعت دوازده ظهر دیروز 35 تا مسج اومد که چ خبر از کنکورت؟

بدبختیا که یکی دوتا نیست...
فکر کنم تا 6 شهریور واسه امید داشتن وقت هست!

میبینی چقدر پرروام؟یاد بگیر...

غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - msh6080 - 11-خرداد-1392

سلام دوستان
دقت نماييد نوشته بود a=b
يعني مقدار b در a ريخته شود، == نبود كه بررسي نماييم برابرند يا نه ؟ اگر == بود جواب به دست مي آمد اما = تنها بود

جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - nd_sharif - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:19 صبح)عاطفه شریفی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 10:11 صبح)sara_program نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دیروز فکر می کردم یه جور دیگه تست زدم الان می بینم درصدام افتضاحه
درصدای من:
برنامه نویسی 60
مدیریت 35
ریاضی 16
زبان 7

بیخیال بابا
بسوزونم یعنی چی؟
من چی بگم که دو ماهه خونه بابامم که درس بخونم مثلا و همه عالم و آدم فهمیدن کنکور دارم

شما صد در صد قبولی. غصه چیو میخوری؟
من دردم از خنگ بازیمه. مثلا سوال 107 کامل حلش کردم اشتباه تست زدم. سوال 125 اشتباه تستشو زدم در صورتیکه جوابو میدونستم. سوال 150 هم جوابشو میدونستم اشتباه تستشو زدم. تمام اشتباهاتم سر گیج بازیمه. من فکر میکنم عقب مونده ذهنی هستم. اعتماد به نفسم رفته روی منفی هزار

RE: غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - mojix - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:25 صبح)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
دقت نماييد نوشته بود a=b

جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر

غلطه!!!!!!!!
من همین یه سوالو مطمئن جواب دادم.....

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Sep.H - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:27 صبح)sara_program نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 10:19 صبح)عاطفه شریفی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
درصدای من:
برنامه نویسی 60
مدیریت 35
ریاضی 16
زبان 7

بیخیال بابا
بسوزونم یعنی چی؟

من دردم از خنگ بازیمه. مثلا سوال 107 کامل حلش کردم اشتباه تست زدم. سوال 125 اشتباه تستشو زدم در صورتیکه جوابو میدونستم. سوال 150 هم جوابشو میدونستم اشتباه تستشو زدم. تمام اشتباهاتم سر گیج بازیمه. من فکر میکنم عقب مونده ذهنی هستم. اعتماد به نفسم رفته روی منفی هزار

باز خوبه شماها همتون یک درصد بالای 50 دارین.ایشالا قبول میشین نتیجه زحمت هاتون رو میبینین.Rose..من که مثل اینکه با 40 درصد قرارداد بستم!
از گیج بازی نگین که دلم خونهSad( 4+4 نوشتم 16!!
بیخیال....قبولم نشدیم فدای سرمون.دیگه نباید ماتم بگیریم که!
هرچی به صلاحه اتفاق میفته...

RE: غلط بودن سوال 28 ؟؟؟ - msh6080 - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:27 صبح)mojix نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 10:25 صبح)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
دقت نماييد نوشته بود a=b

جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر

غلطه!!!!!!!!
من همین یه سوالو مطمئن جواب دادم.....

ممنون مي شوم دوستان نظرشان را در مورد درستي يا غلطي اين سوال بگويند
سوال 29 كه حتما غلط است اما كسي نظري در مورد 28 نداده است ، با توجه به دليل ارائه شد آيا اين سوال غلط نيست؟
سوال غلط باشد و حذف شود ، در درصدگيري و امتياز دهي تاثيري دارد؟

RE: کنکور انفورماتیک ساله ۹۲ چطور بود؟ - ajabfilmi - 11-خرداد-1392

(10-خرداد-1392، 08:01 عصر)pegetive نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 05:27 عصر)ajabfilmi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 05:06 عصر)pegetive نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با این جمعیتی که امسال کنکور دادن فکر نکنم یک تا سه بشم! شیراز که خیلی بودن!

شیراز رو من فکر میکنم به وجود دلیل موسسه فاضل اینطوری جمعیت اومده بودن.
بنده هم شیرازی هستم و رشته ام نرم افزار هست. اصلا در مورد این رشته نمیدونستم. همون هفته ثبت نام موسسه فاضل sms داد که اقا شما میتونید برید فلان رشته شرکت کنید. بیاید مشاوره رایگان میدیم بهتون. بنده هم رفتم حتی! غیر از من خیلی ها اومده بودن. البته من که نرفتم کلاس هاشون رو. چون به نظرم نمی ارزید. ولی شرکت نمودم. ولی به عنوان نمونه خود شخص بنده تا همین قبل از ثبت نام اصلا نمیدونستم چنین چیزی وجود داره. تلوزیون هم اصلا اطلاع رسانی نکرده در مورد این رشته و کلا کنکوری که وزارت بهداشت خودش برگزار میکنه.
فکر کنم انفورماتیک پزشکی شیراز 500 نفر شرکت کردن. سال قبل گویا شیراز فقط 70 نفر شرکت کرده بودند.

پ.ن: برای غیرشیرازی ها: این موسسه فاضل یک چیزی تو مایه های پارسه و مدرسان شریف و ماهان هست برای شیراز. چون اونا شیراز کلاس برگزار نمیکنن برای کنکور و تنها موسسه ای که قوی این داستان رو در شیراز دنبال میکنه همین فاضل هست. اگر موسسه های دیگه هم یک اطلاع رسانی کنن شک نکنید قبول شدن توی این رشته شاید از قبولی در کنکور سراسری که وزارت علوم برگزار میکنه سخت تر میشه.
بله دقیقا همین فاضل منو با انفورماتیک آشنا کرد ولی از این لحاظ که کل شیرازو با خبر کرد خیلی بد شد! رقابت خیلی زیاده!! خصوصا که 55 تا بیشتر نمیگیره (روزانه و شبانه)

والا به نظر من اینکه کسی با این فکر که کسی خبر نداشته باشه تا من قبول بشم شک نکنید که قبول نمیشه. کسی لیاقت قبولی و ورود داره که در دسته شایسته ترین ها باشه. البته برای شایسته ترین الان فقط تست کنکور هست. حالا اینکه آیا طرف استعدادش رو داره و خیلی ویژگی های دیگه هست که نمیشه تستشون کرد. در نتیجه برای برقراری عدالت راهی جز این کنکور نیست. من چند سال هست جزء سیاهی لشکر کنکوری های ارشد کامپیوتر هستم. از سوم راهنمایی تا الانی که توی 30 سال هستم دارم برنامه نویسی میکنم و شغلم برنامه نویسی هست و وقتی وارد دانشگاه شدم زبان C , پاسکال رو بلد بودم و از همون ترم شروع کردم به انجام پروژه های دانشجویی. ولی برای کنکور ارشد نخوندم درست تا الان. ناراضی نیستم از اینکه قبول نشدم این سالها برای ارشد چون دلیلش نخوندنم بوده و به فرض نصف این جمعیت شرکت کننده هم حذف بشه با نخوندن باز نمیشه قبول شد. مساله اینجاست که کنکور رو باید بخونی تا قبول بشی. اینکه بقیه حذف باشن و بی خبر باشن که مثلا من قبول بشم به نظر من بسیار بی معنی هست. همه کسانی که اومدن اینجا و اظهار نظر کردن یقینا زمان گذاشتن برای خوندن درس. حالا فکر میکنید اگر شما نهایت تلاش رو بکنید و فرض کنید همه کسانی که خبر نداشتن هم خبردار بشن تاثیری در موضوع میزاره؟ اونی که خونده قبول میشه. یادم میاد وقتی دبیرستانی بودیم بعضی از این بچه ها با فرض اینکه الان مثلا این همکلاسی اگر این سوال رو یاد بگیره یک تست توی کنکور از من بیشتر میزنه از جواب دادن به همدیگه طفره میرفتن. یعنی توی اون جمعیت که برای رقابت آماده میشن حذف کردن یک نفر واقعا تاثیری داره بر قبول نشدن شما؟ شما اگر مستحق قبولی باشی قبول میشی. نباشی هم نمیشی. (گزینه های استثناء مثل بد شدن حال در سر امتحان و ... رو میزاریم کنار البته.) پس اینکه بد شد فاضل همه رو خبردار کرد حرف جالبی نیست. چشم ها را باید شست و بعدش هم باید تلاش کرد تا به نتیجه رسید.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pristine - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 10:27 صبح)sara_program نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
درصدای من:
برنامه نویسی 60
مدیریت 35
ریاضی 16
زبان 7

بیخیال بابا
بسوزونم یعنی چی؟

(11-خرداد-1392، 09:27 صبح)msh6080 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
دقت نماييد نوشته بود a=b

جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر