انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - omi - 10-خرداد-1392

(10-خرداد-1392، 09:29 عصر)عاطفه شریفی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یعنی میشه من سال بعد همین موقع ها بیام اینجا بگم آخیی مام پارسال همینجوری بودیم؟؟SadSadConfused

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - farzad67 - 10-خرداد-1392

(10-خرداد-1392، 10:25 عصر)ساتیار نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 07:32 عصر)farzad67 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 07:28 عصر)maryam.raz نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*30 که 4 میشه
if اول و else اول اجرا میشن

آره - 30 میشه چهار.
آقا فرزاد این چه وضیعه خسته نشدی اینقد نوشتی جواب کدوم گزینه میشه؟دوستانه میگم باآرامش تا کلید صبرکنید اینجوری استرس ایجاد میشه.پیروز باشید

آره. خسته شدم . والا خخخ

بیخیال. دوستان.

موفق باشید. ما بریم دنبال زندگیمون.

Rose

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - Roya-A - 11-خرداد-1392

من قبول نميشــــــــــــم CryingSmile (9)
حيـــــــــف شد.... از آبان ماه با برنامه سايت چقـــــــــدر زحمت كشيده بودم...
رياضي و برنامه نويسي رو عالي زدم اما مديريت Smile (9)

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - soheila - 11-خرداد-1392

78 - ب

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pn1367 - 11-خرداد-1392

دلم میسوزه ازاد رو نرفتم
میرفتم حداقل دلم خوش بود قبول میشم مث این نمیشم
خیلی خونده بودم فکر میکردم دیگه قبولم اما بدجورضدحال خوردم
حیفه آزاد Sad

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - امیر - 11-خرداد-1392

تستای مدیریت زیاد مهم نیستن چون مشخص نیست از کجان کسی که ریاضی و برنامه نویسبی خوب بزنه قبوله.
(10-خرداد-1392، 10:32 عصر)soheila نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 10:26 عصر)sepideh69 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*Confused بچه ها دپرس شدم..
توهم زده بودم که خیلی خوب دادم...Sad
کاش میشد قبول شم خیلی تلاش کرده بودمSad
فکرکنم به طور خوش بینانه درصدام اینا باشه :
کامپیوتر46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40
قبول نمیشمSad

قبول میشی انشالله مطمنمSmile (11)

حتما قبولین
(10-خرداد-1392، 10:32 عصر)soheila نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 10:26 عصر)sepideh69 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*Confused بچه ها دپرس شدم..
کامپیوتر46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40
قبول نمیشمSad

حتما قبولین.

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - msh6080 - 11-خرداد-1392

سلام دوستان
به نظرتون سوال 28 هم غلط نبود؟
حاصل مي شد 5 كه در گزينه ها نبود
دقت نماييد نوشته بود a=b
يعني مقدار b در a ريخته شود، == نبود كه بررسي نماييم برابرند يا نه ؟ اگر == بود جواب به دست مي آمد اما = تنها بود
و سوال ديگر در i(int) y/x

اول تقسيم مي كنيم بعد تبديل يا اول ايكس را تبديل مي كنيم بعد تقسيم؟
جواب اعشاري است يا صحيح؟
تشكر

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(10-خرداد-1392، 10:56 عصر)sepideh69 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
کامپیوتر46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40
قبول نمیشمSad
شاید پارسال با این درصدا میشد قبول شد ولی امسال گمون نکنم Sad
چون کنکور امسال آسونتربود و درصدا حتما بالا خواهد بود..

سپیده جون درصدات که خوبه به خصوص زبانتو خوب زدی خانووم
قبولی انشاللهRoseRose
بچه ها نظرتون راجع به درصدای
برنامه 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0
چیه؟
ConfusedSadSad
یعنی هیچ امیدی نیست؟؟CryingCryingSmile (9)Smile (9)

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mojix - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 09:41 صبح)عاطفه شریفی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-خرداد-1392، 10:56 عصر)sepideh69 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
کامپیوتر46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40
قبول نمیشمSad

قبولی انشاللهRoseRose
برنامه 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0
چیه؟
ConfusedSadSad
به نظر من با توجه به درصدای پارسال قبولین...
حالا یه نکته ای:
شماها که اینقد شیک و قشنگ درصداتونو میگیرین چیجوری جوابای درست رو سر جلسه پیدا نکردین!!!

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - عاطفه شریفی - 11-خرداد-1392

(11-خرداد-1392، 09:57 صبح)mojix نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-خرداد-1392، 09:41 صبح)عاطفه شریفی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
کامپیوتر46
مدیریت 44
ریاضی40
زبان40
قبول نمیشمSad

قبولی انشاللهRoseRose
برنامه 60
مدیریت 58
ریاضی 57
زبان 0
چیه؟
ConfusedSadSad
به نظر من با توجه به درصدای پارسال قبولین...
حالا یه نکته ای:
شماها که اینقد شیک و قشنگ درصداتونو میگیرین چیجوری جوابای درست رو سر جلسه پیدا نکردین!!!

اولا کجا این درصدا شیک و قشنگه؟! منظورت درصد زبانمه؟؟!
درثانی سرجلسه من ی دستم به عقربه ساعت بود که عین جیمبو جلو میرفت ی دستم به سوالا و جواب دادن به اونا...من زبان خونده بودم میبینی که حتی وقت نکردم صفحه زبان سوالامو باز کنم و ورق بزنم...ریاضی و برنامه نویسی و مدیریت( 7 تا کتاب )خونده بودم، به نظرت اینا درصدای ی آدم درس خوندس؟شرایط سر جلسه رو با الان که تو خونه نشستم و خاک رو سرم میریزم مقایسه نکن...