انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران
نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران (http://www.himt.ir)
+-- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد (http://www.himt.ir/forum-28.html)
+--- انجمن: کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی (http://www.himt.ir/forum-31.html)
+--- موضوع: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 (/thread-3073.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - mi-lan - 9-خرداد-1392

دوستان نظرات خودشون رو در مورد ارشد وزارت بهداشت (سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

چه خبرا ؟؟؟؟ - هر كي از كنكور برگشته بياد اينجا - omi - 10-خرداد-1392

خسته نباشيد دوستان . اميدوارم هركي زحمت كشيده بود ، به زودي نتايج زحماتش رو ببينه و خبر خوش قبوليش رو بهمون بده .AplauzeAplauze

حالا اين حرفا رو ولش .
كنكور رو چي كار كردين ؟ ، سخت بود ؟ ، راحت بود ؟ ، راضي هستين ؟؟؟Cool

RE: چه خبرا ؟؟؟؟ - هر كي از كنكور برگشته بياد اينجا - SAhrai - 10-خرداد-1392

همگی خسه نباشین...بنظر خوب بود ..برنامه نویسی و ریاضی خوب بود مدیریت کمی مشکل ساز شد...SadSad.به زبان هم نرسیدم...Big Grin..اشالله سال بعد...اشالله همگی موفق بشیم..Rose

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - leila_kkkkk - 10-خرداد-1392

من برنامه نویسی شاید بتونم به جرات بگم 50 درصد درست زدم Winkریاض نخونده 5 الی 6 تا زدمShy که امیدوارم درست باشن مدیریت همش شک داشتم فک کنم 10 تارو درست زده باشمBig Grinodgy: به زبانم که نرسیدم شاید 10 دیقه آخر به زبان رسیدم که ترجیح دام بزارمش کنار چون چندتا سوال اولو که خوندم اصن نفهمیدم.....Confused

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - farzad67 - 10-خرداد-1392

با سلام.

آقا پذیراییش خوب بود. Rolleyes

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - omi - 10-خرداد-1392

من كه رياضي و مديريت رو خراب كردم . اميدم به برنامه نويسي هست . منتظرم اساتيد رياضي و مديريت بيان و بگن كدوم سوال كدوم گزينه ميشه...... .

در ضمن
از مزاياي خوب مديريت ، امكان حذف يك تاپيك ميباشدCoolTongue

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - tahasoltany - 10-خرداد-1392

دوستان همگی خسته نباشین Rolleyes

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - pn1367 - 10-خرداد-1392

ریاضیش نبست به سالهای پیش مشکل تر بود Sad
کلا24تا برنامه نویسی زدم مدیریتم 3-4تا شو شک داشتم Sad نزدم ولی
برنامه نویسیشم سخت بود نسبتا یعنی دقت و وقت زیاد میخاست
در کل من همه آزمونای خودمو خوب میدادم یعنی متوسط160 خورده ای میشدم اما امروزو اصا امید ندارم حتی ب مرز قبول شم Sad

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - neusha - 10-خرداد-1392

سوالات تکراری کم داده بودن و من 3تا متن زبان و تقریبا 9و10 تا از برنامه نویسی و ساختمان نرسیدم...مدیریت هم 10 تاش بلد نبودم و 2تاش تا حالا فهمیدم غلط زدم امار و ریاضی هم 8 تازدم...سالای پیش اسون تر بود امار و ریاضی شانس ما...

RE: نظرات شرکت کنندگان کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی در کنکور 92 - soheila - 10-خرداد-1392

سلام همگی خسته نباشیمBig GrinBig Grin
ساختمان خوب بود

مدیریت باتوجه به سالهای پیش یکم سخت تر بود.
ریاضیم یکم سخت تر از سالهای پیش بود.زبانم بیخیال شدمSmile