انجمن تخصصی فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی ایران

نسخه‌ی کامل: آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[عکس: download_video_from_youtube_channel.jpg]
سایت یوتیوب که سال ها پیش توسط گوگل خریداری شد، بزرگ ترین سایت در زمینه اشتراک گذاری ویدئو است و به منبع غنی و بزرگی از ویدئوها تبدیل شده اما در کشور ما بخاطر فیلتر بودن این سایت، امکان دسترسی آسان به ویدیوها وجود نداشته و برای دسترسی بهتر مجبور هستیم ویدیوها را دانلود کنیم. اما اینکه چطور از یوتیوب دانلود کنیم هم یک چالش است. در واقع یکی از بزرگترین سوالات در مورد این پلتفرم این است که چرا یوتیوب امکان دانلود را برای کاربران فراهم نکرده است؟ امکان دانلود از یوتیوب وجود دارد، اما سیاست گوگل و خیلی از شرکت های مطرح این است که خدمات اصلی خود را در قالب اشتراک پرمیوم در اختیار مشتری قرار بدهند. از این رو از سال 2015 نسخه پرمیوم یوتیوب عرضه شد. شما با خرید اکانت پرمیوم می توانید به دانلود ویدیو از یوتیوب به صورت قانونی مشغول شوید در واقع برای دانلود ویدیو از یوتیوب در اکانت قانونی به سادگی می توانید روی دکمه دانلود پایین ویدیو کلیک کنید. اگر به هر دلیلی مانند عدم داشتن مستر کارت و یا هزینه های اکانت پرمیوم قادر به خرید اشتراک و اکانت یوتیوب نیستید می توانید از 4 روش ساده و کاربردی در خصوص دانلود رایگان از یوتیوب اقدام کنید و هر ویدیویی که مورد نظرتان است را کاملا رایگان و بدون خرید اشتراک دانلود نمایید.
دانلود رایگان از یویتوب

دانلود ویدیو از یوتیوب به یکی از چالش های امروزی تبدیل شده چرا که در حالت عادی امکان دانلود کلیپ از یوتیوب فراهم نیست. اغلب کاربران می پرسند چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟ ابزار دانلود از یوتیوب چیست؟ برای همین تصمیم گرفتیم برای حل چالش دانلود فیلم ازیوتیوب روش های مختلف مثل معرفی سایت دانلود ویدیو از یوتیوب، مستقیم کننده لینک یوتیوب، دانلود ویدیو از یوتیوب با تغییر آدرس و انواع برنامه دانلود از یوتیوب برای کامپیوتر و سیستم عامل های مک، ویندوز، اندروید و آیفون و همچنین ربات . دانلود از یوتیوب را معرفی کنیم.
1. دانلود ویدیو از یوتیوب با کامپیوتر
اغلب کاربران یوتیوب با استفاده از کامپیوتر و لپ تاب و از طریق سیستم عامل ویندوز از سرویس اشتراک ویدیو یوتیوب استفاده می کنند. به همین دلیل نیاز به ابزارهایی برای دانلود از یوتیوب دارند که در محیط ویندوز به خوبی عمل کند. روش های مختلفی برای دانلود ویدیو از یوتیوب برای کامپیوتر وجود دارد. شما می توانید از طریق روش های زیر که مناسب کامپیوتر و لپ تاب هستند، ویدیوهای خود را از یوتیوب دانلود کنید.
4 روش کاربردی دانلود ویدیو از یوتیوب با کامپیوتر
 • نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب برای کامپیوتر (از جمله دانلود از یوتیوب با IDM روی کامپیوتر)
  دانلود از یوتیوب با . روی کامپیوتر
  نصب افزونه در مرورگر کامپیوتر
  دانلود ویدیو از یوتیوب با تغییر آدرس
[عکس: download_youtube_videos_by_pc_way.jpg]
2. دانلود ویدیو از یوتیوب با موبایل اندروید
دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی اندروید یکی از تکنیک هایی است که کاربران یوتیوب حتما باید با آن آشنایی داشته باشند. هنگام مشاهده کلیپ در یوتیوب می توان از این تکنیک ها برای دانلود فیلم از یوتیوب در گوشی اندرویدی بهره جست. از آن جایی که کاربران موبایلی بسیار زیاد هستند و درصد عظیمی از وبگردی ها با استفاده از گوشی به خصوص گوشی های andriod صورت می گیرد در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم گرفتیم نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب با موبایل اندرویدی را مورد بررسی قرار دهیم.
4 روش دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی اندرویدی
 • نرم افزار دانلود فیلم از یوتیوب برای اندروید
  دانلود از یوتیوب اندروید (برنامه یوتیوب پیشفرض اندروید)
  ربات دانلود ویدیو از یوتیوب برای اندروید
  دانلود از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار
[عکس: download_youtube_videos_by_android_phone.jpg]
3. دانلود ویدیو از یوتیوب با ios
دانلود از یوتیوب در ios یکی از اصلی ترین دغدغه های کاربران این سرویس اشتراک ویدیو است. یوتیوب به خاطر سیاست های خود که یکی از آنها حمایت از تولیدکنندگان محتواهای ویدیویی است امکان دانلود رایگان از یوتیوب با آیفون یا هر دستگاه دیگری را منع کرده است. از این رو باید برای دانلود از یوتیوب با گوشی ios یک اکانت پرمیوم خرید یا اینکه از طریق روش های جایگزین موجود برای دانلود رایگان از یوتیوب با ios اقدام کرد. روش های دانلود فیلم از یوتیوب در ios بسیار ساده است و تمامی کاربران می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. واضح است که کاربران اندرویدی بیشتر هستند اما از تعداد قابل توجه کاربران سیستم عامل ios نمی توان چشم پوشی کرد.
3 روش دانلود از یوتیوب در iOS
 • برنامه دانلود فیلم از یوتیوب ios
  ربات دانلود از یوتیوب برای آیفون
  دانلود ویدیو از یوتیوب در ios با تغییر آدرس
[عکس: download_youtube_video_by_iphone.jpg]
4. سایت های دانلود ویدیو از یوتیوب
استفاده از سایت های دانلودر فیلم یکی از روش های کمکی برای دانلود ویدیو از یوتیوب با لینک مستقیم و بدون نرم افزار با کیفیت بالا محسوب می شود. صرفا با قرار دادن لینک ویدیو قادر به دانلود فرمت ها و کیفیت های مختلفی از ویدیو هستید. خود یوتیوب دانلود از این سایت ها را غیرقانونی می داند به هر حال انواع سایت دانلود ویدیو از یوتیوب با کیفیت بالا یک گزینه بسیار عالی برای کاربران ایرانی محسوب می شود. سایت های معرفی شده در این مقاله در سال 2020 به عنوان بهترین سایت های کمکی دانلود از یوتیوب نیز مطرح بوده اند.
برخی از سایت های برتر عبارتند از:
 • qvideodownloader.com
  givefast.link
  savefrom.net
[عکس: download_youtube_video_from_sites.jpg]
دانلود ویدیو از یوتیوب کار سختی بنظر می رسد چرا که تنها کسانی که دارای اشتراک ماهانه باشند قادر به دانلود کلیپ از یوتیوب هستند. حتما می پرسید بدون اکانت پرمیوم چطور از یوتیوب دانلود کنیم؟ ابزار دانلود ویدیو از یوتیوب بسیار زیاد است و روش های متعددی برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد. در این مقاله طریقه دانلود از یوتیوب و ابزارهای دانلود کلیپ از youtube را مورد بررسی قرار دادیم. شما چطور از یوتیوب دانلود می کنید؟ چه ربات، نرم افزار یا ابزار برای دانلود فیلم از یوتیوب می شناسید؟
در صورت تمایل به آشنایی با لیست کامل روش های دانلود از یوتیوب می توانید از مقاله ما دیدن نمایید:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*